+380 (44) 390 57 57Замовити дзвінок

Водопровідна запорно-регулююча арматура

Категорії

Координація рухомих мас в трубопроводах, лініях і окремих зонах реалізується із застосуванням виробів, які можна віднести до арматури для трубопровідних систем. Сюди ж відносяться і з'єднують деталі: фланці, трійники, муфти та інше.

Запірно-регулюючої арматурою називають вироби, чия функція полягає в припиненні подачі або напрямку потоків робочої субстанції, координації заданих показників технології (тиску, сили потоку, температурного режиму, обсягу передаваємої субстанції і т.д.). Координація етапів роботи проводиться відстеженням і зміною витрат речовини, що переганяється.

Трубопровідну арматуру встановлюють на трубах, судинах і інших механізмах, де важливо вимикати, заново направляти або координувати маси передаваємих речовин.

Виходячи з функціоналу трубопровідної арматури, її поділяють на такі головні підвиди:

  1. запірна арматура,
  2. регулююча,
  3. змішаного типу (запірно-регулююча),
  4. захисна;
  5. зберігаюча,
  6. змішувальна,
  7. фазорозподільча.

Запорно-водопровідна арматура

Виходячи з назви слідує, що даний вид застосовується для повного припинення подачі передаваємої речовини в трубах. Такий вид використовується найбільш часто, приблизно в 80% випадків.

Регулююча і запорно-регулююча арматура

Вона створена для регуляції, підтримує задані показники на потрібному рівні за допомогою дозування робочої субстанції. Головними налаштованим показниками виступають температурний режим, тиск, консистенція і склад субстанції, що знаходиться в трубах. Будова такого різновиду арматури схоже з запірної, нерідко аналогічні різновиди і бренди застосовуються в обох випадках: і з метою регулювання, і з метою повного припинення подачі речовини.

У число видів регулюючої арматури входить і дросельна, створена з метою істотного зниження тиску субстанції і діючу навіть при значних скачках тиску.

Запобігаюча і захисна арматура

Ці різновиди використовують, щоб запобігти негативному впливу на прилади робочої субстанції, якщо будуть перевищені регламентні показники тиску або вектор руху маси речовини.

Захисна водопровідна арматура відрізняється одина від одної тим, що при виникненні надзвичайної ситуації, аварії, зміни показників, перша розкривається, щоб випустити надлишок речовини, а захисна - навпаки, закриває певну зону від всієї іншої частини труби, щоб уникнути небажаних впливів.

Популярні товари

 

Переваги компанії Айваз

Гарантія на продукцію

Гарантія
на продукцію

Якість продукції

Якість
продукції

70 років досвід виробництва

70 років
досвід виробництва

20 років на ринку України

20 років
на ринку України