+380 (44) 390 57 57   +380 (93) 749 70 06Замовити дзвінок

Новини


5-7 листопада - Енергетика в промисловості, Electro Install - виставка в МВЦ!

5-7 листопада - Енергетика в промисловості, Electro Install - виставка в МВЦ!

Запрошуємо відвідати наш стенд № А2-3. Павильйон 1

 Компанія «Айваз Україна» презентує новий сайт!

Компанія «Айваз Україна» презентує новий сайт!

Компанія «Айваз Україна» є дочірнім підприємством заводу «AYVAZ A.Ş.». найбільшого в Туреччині виробника запірної арматури (торгова марка AYVAZ) - презентує новий сайт, на якому клієнти і партнери можуть детально дізнатися про досвід компанії, її діяльності, команді і досягненнях. «Старий веб-сайт» не відображав мети компанії і не відповідав нашим бізнес-задачам по відвідуваності і інформативності.
Головною метою створення сайту було надати Партнерам Компанії і майбутнім Клієнтам максимально розгорнуту інформацію про пропоновану продукцію. Зручна навігація, стильний дизайн і повний обсяг інформації робить користування сайтом зручним. У відвідувача є можливість ознайомитися з повним каталогом продукції, включаючи технічні та експлуатаційні характеристики. На порталі також є можливість задати питання менеджеру або технічному консультанту, не покидаючи сайт - це дозволить нашим Клієнтам і Партнерам повною мірою розпоряджатися своїм часом.

Новий конденсатовідвідник AYVAZ SK-80 - запорука надійності парових систем

Новий конденсатовідвідник AYVAZ SK-80 - запорука надійності парових систем

Новинка від компанії AYVAZ – механічний конденсатовідвідник поплавковий SK-80, дозволяє видаляти наявний в мережі конденсат, уникаючи при цьому втрати водяної пари. Коли відбувається подача теплоносія в систему, активується термостатична капсула, виводячи з неї зайве повітря. Після того, як пристрій заповнюється парою, повітряний клапан закривається. Під час функціонування системи конденсат, що в ній утворюється, досягає конденсатовідвідника. В міру накопичення рідини на дні пристрою, вона починає піднімати сферичний поплавок, який через систему важелів відкриває клапан зливу. Після чого такий конденсат видаляється із системи, а клапан зливу знову закривається сферичним поплавком.

Популярні товари

Переваги компанії Айваз

Гарантія
на продукцію

Якість
продукції

70 років
досвід виробництва

20 років
на ринку України