+380 (44) 390 57 57Замовити дзвінок

Новини


Оновлення асортименту у фланцевої запірно-регулюючої арматури
Оновлення цін на продукцію Айваз на 2021 рік
5-7 листопада - Енергетика в промисловості, Electro Install - виставка в МВЦ!

5-7 листопада - Енергетика в промисловості, Electro Install - виставка в МВЦ!

Запрошуємо відвідати наш стенд № А2-3. Павильйон 1

Виставка Акватерм Київ 2019

Виставка Акватерм Київ 2019

Шановні партнери,

Компанія "Айваз Україна" запрошує Вас відвідати наш стенд № 1-I4-1 на спеціалізованій виставці Акватерм Київ - 2019

з 14 по 17 травня 2019 року в МВЦ, м Київ (м. Лівобережна).

Компанія «Айваз Україна» презентує новий сайт!

Компанія «Айваз Україна» презентує новий сайт!

Компанія «Айваз Україна» є дочірнім підприємством заводу «AYVAZ A.Ş.». найбільшого в Туреччині виробника запірної арматури (торгова марка AYVAZ) - презентує новий сайт, на якому клієнти і партнери можуть детально дізнатися про досвід компанії, її діяльності, команді і досягненнях. «Старий веб-сайт» не відображав мети компанії і не відповідав нашим бізнес-задачам по відвідуваності і інформативності.
Головною метою створення сайту було надати Партнерам Компанії і майбутнім Клієнтам максимально розгорнуту інформацію про пропоновану продукцію. Зручна навігація, стильний дизайн і повний обсяг інформації робить користування сайтом зручним. У відвідувача є можливість ознайомитися з повним каталогом продукції, включаючи технічні та експлуатаційні характеристики. На порталі також є можливість задати питання менеджеру або технічному консультанту, не покидаючи сайт - це дозволить нашим Клієнтам і Партнерам повною мірою розпоряджатися своїм часом.

Новий конденсатовідвідник AYVAZ SK-80 - запорука надійності парових систем

Новий конденсатовідвідник AYVAZ SK-80 - запорука надійності парових систем

Новинка від компанії AYVAZ – механічний конденсатовідвідник поплавковий SK-80, дозволяє видаляти наявний в мережі конденсат, уникаючи при цьому втрати водяної пари. Коли відбувається подача теплоносія в систему, активується термостатична капсула, виводячи з неї зайве повітря. Після того, як пристрій заповнюється парою, повітряний клапан закривається. Під час функціонування системи конденсат, що в ній утворюється, досягає конденсатовідвідника. В міру накопичення рідини на дні пристрою, вона починає піднімати сферичний поплавок, який через систему важелів відкриває клапан зливу. Після чого такий конденсат видаляється із системи, а клапан зливу знову закривається сферичним поплавком.

 

Переваги компанії Айваз

Гарантія на продукцію

Гарантія
на продукцію

Якість продукції

Якість
продукції

70 років досвід виробництва

70 років
досвід виробництва

20 років на ринку України

20 років
на ринку України