+380 (44) 390 57 57Замовити дзвінок
  1. Ayvaz
  2. Новини
  3. Новий конденсатовідвідник AYVAZ SK-80 - запорука надійності парових систем

Новий конденсатовідвідник AYVAZ SK-80 - запорука надійності парових систем

Новий конденсатовідвідник AYVAZ SK-80 - запорука надійності парових систем

Питома теплота конденсації водяної пари є достатньо великою, що робить її ефективним теплоносієм. Однак, після передачі нею тепла через теплообмінник або при транспортуванні в трубопроводах утворений конденсат має набагато нижчі показники теплоємності. Наявність його у системі суттєво зменшує ефективність роботи останньої, а також може спричиняти механічне пошкодження її елементів через виникнення гідроударів. Тому такий конденсат необхідно постійно виводити з тепломережі. Новинка від компанії AYVAZ – механічний конденсатовідвідник поплавковий SK-80, дозволяє видаляти наявний в мережі конденсат, уникаючи при цьому втрати водяної пари. Коли відбувається подача теплоносія в систему, активується термостатична капсула, виводячи з неї зайве повітря. Після того, як пристрій заповнюється парою, повітряний клапан закривається. Під час функціонування системи конденсат, що в ній утворюється, досягає конденсатовідвідника. В міру накопичення рідини на дні пристрою, вона починає піднімати сферичний поплавок, який через систему важелів відкриває клапан зливу. Після чого такий конденсат видаляється із системи, а клапан зливу знову закривається сферичним поплавком.  Матеріал корпусу та кришку конденсатовідвідника SK-80 виконано з високоміцного чавуну (GGG 40.3), стійкого до гідроударів, а всі внутрішні деталі, в тому числі поплавок, – з неіржавіючої сталі (AISI 304). Максимальний робочий тиск для пристрою становить 16 бар, причому допускається максимальне значення його перепаду (∆Р) 4,5-10-14 бар. Робоча температура не повинна перевищувати 250°С. Пристрій має фланцевий тип з’єднання і може бути встановле-ний на труби стандартного діаметра DN 25, 32, 40, 50.

Особливістю конденсатовідвідника AYVAZ SK-80 є можливість встановлення його як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні. Робота конденсатовідвідника не залежить від сторони подачі конденсату, тобто його встановлення можливе як справа наліво, так і навпаки. Однак, монтаж пристрою необхідно здійснювати з розрахунком, щоб конденсат потрапляв у нього згори, а виводився із системи – вниз. Завдяки наявності в конструкції термостатичної капсули із системи виводиться повітря, що запобігає виникненню в ній гідроударів. Крім того, якщо, наприклад, через засмічення пристрою поплавок перестане спрацьовувати, то через цю капсулу також виводитиметься конденсат. Таким чином, система буде продовжувати ефективно працювати. Завдяки особливій конструкції вдалося зменшити монтажну довжину виробу. В залежності від розміру труби конденсатовідвідник матиме габарити від 116 х 195 х 303,5 мм до 230 х 230 х 417 мм. Це дає змогу встановлювати пристрій в умовах обмеженого простору.

Наявність у паровій системі конденсатовідвідника SK-80 компанії AYVAZ дозволить системі забезпечувати стабільно високу ефективність роботи та уникати нераціональних витрат енергії теплоносія. А видалення з робочого середовища повітря убезпечить обладнання і трубопроводи від негативного впливу гідроударів.

Ayvaz


   

 

Переваги компанії Айваз

Гарантія на продукцію

Гарантія
на продукцію

Якість продукції

Якість
продукції

70 років досвід виробництва

70 років
досвід виробництва

20 років на ринку України

20 років
на ринку України