+380 (44) 390 57 57   +380 (93) 749 70 06Замовити дзвінок

Статті


Вбудований змішувач

Вбудований змішувач

Різновиди вбудованих змішувачів, особливості їх установки, поради щодо вибору.

Термоізоляційні чохли для трубопровідної арматури
Компенсатори Ayvaz. Види і області застосування
Класифікація трубопровідної арматури
 Енергоаудит: не розкіш, а необхідність!

Енергоаудит: не розкіш, а необхідність!

Сучасні компанії, котрі використовують пару на своїх виробництвах в якості теплообмінного агента, нині приділяють багато часу та зусиль для підвищення ефективності використання теплової енергії та мінімізації собівартості продукції, в якій саме вартість отриманої пари найчастіше становить левову частку. Відтак аудит пароконденсатної системи теплоенергетичного підприємства, тобто вироблення комплексу заходів, спрямованих на підвищення ефективності такого підприємства набирає в теперішніх умовах постійного подорожчання вартості енергоносіїв особливої актуальності. Як правило, він включає в себе як всебічну діагностику пароконденсатної системи, так і пропозиції щодо оптимізації її роботи.

Компенсаційні пристрої AYVAZ

Компенсаційні пристрої AYVAZ

Наші вироби поставляються та успішно експлуатуються на об'єктах: суднобудування, тепло-постачання, енергетики, металургії, кріогеніки, машинобудування, нафтопереробної, хімічної, аерокосмічної промисловості, транспортування нафти і газу, на тепло та електростанціях. Виробничий комплекс підприємства включає в себе випробувальний центр, який дозволяє здійснювати приймальні, сертифікаційні, кваліфікаційні та інші випробування. Виробничі потужності дають можливість спроектувати сильфонний компенсатор будь-якої складності для будь-яких умов, з використанням високоякісної неіржавіючої сталі.

Філігранна точність рівня робочого середовища

Філігранна точність рівня робочого середовища

Будь-яка продукція виготовляється згідно з певними встановленими стандартами. Для їх дотримання, усі технологічні процеси повинні чітко контролюватись. Відхилення від установлених вимог тягне за собою додаткові витрати для підприємства. Вони можуть проявлятись у вигляді збільшення витрат робочого середовища, зростання споживання електроенергії, збільшення часу для виготовлення одиниці продукції тощо. Ці фактори неодмінно знижуватимуть рівень конкурентоспроможності підприємства.

Популярні товари

Переваги компанії Айваз

Гарантія
на продукцію

Якість
продукції

70 років
досвід виробництва

20 років
на ринку України