+380 (44) 390 57 57Замовити дзвінок

Про нас

  1. Ayvaz
  2. Про нас

Компанія AYVAZ A.S. Пріоритетом виробника AYVAZ є забезпечення якісної продукції як на внутрішньому, так і на міждународному ринках.

ТОВ «АЙВАЗ Україна» являється дочірнім підприємством заводу AYVAZ A.S. (Turkey, Istanbul) на території України, якийпротягом 70 років успішно конкурує зі світовими гігантами в галузі індустрії та виробництва. Компанія AYVAZ A.S. виробляє 2000 найменувань продукції, яка використовується майже на всіх промислових виробництвах. 56% відзагального обігу надходить від експорту в 62 країни світу. Основну частину експорту складають продажі в Італію — 40% і Німеччину — 15%. Загальна площа заводу становить 75 тис. м2, а внутрішня площа — 32 тис. м2. На сьогоднішній день колектив підприємства налічує 600 осіб. Завод AYVAZ постійно розвивається і застосовує новітні технологічні досягнення у своєму виробництві. У 2008 році компанія стала другою в списку ISO серед 500 найбільших промислових підприємств Туреччини, а в 2010 році зайняла третє місце та отримала заслужену нагороду від İMMİB. У 2012 році був отриманий сертифікат на BSI OHSAS 18001, а в 2012 році затверджений вступ до асоціації AEQ. На внутрішньому ринку «АЙВАЗ Україна» пропонує: Сильфонні компенса-тори DN 25 до DN 3000. Компанія спеціалізується на виробництві сильфонних компенсаторів з неіржавіючої сталі та/або гумової композиції, які розроблені відповідно до стандартів EJMA та згідно з нормами DIN та ASTM, обладнання для пароконденсатних систем (кондесотовідвідники, сепаратори і т.д.), запірно-регулюючу, муфтову та фланцеву арматуру, рівнеміри для вимірювання рідини в ємностях і резервуарах, регулятори тиску, поплавкові клапани, гофровані неіржавіючі шланги високого тиску (напірні рукави) DN15-DN200 в обплетенні та без обплетення, продукція для енергозбереження (термочохли, труби для сонячних колекторів).

Продукція заводу сертифікована відповідно до вимог законодавства України

Продукція заводу сертифікована відповідно до вимог законодавства України. Система керування якістю виробництва заснована на всесвітньо визнаному стандарті ISO 9001: 2008 і сертифікована TÜV. Місія компанії AYVAZ A.S. полягає у виробництві високоякісного обладнання, яке відповідає найвищим стандартам, з метою справджування очікувань клієнтів, які застосовують ці стандарти, а також у пошуку інноваційних та економічних рішень для впровадження їх у промислових сферах, з якими вони стикаються.

Каталог продукції
КомпенсаториКомпенсатори
Запірно-регулююча арматура із нержавіючої сталіЗапірно-регулююча арматура із нержавіючої сталі
Затвор поворотний типу БатерфляйЗатвор поворотний типу Батерфляй
Фланцева запірно-регулююча арматураФланцева запірно-регулююча арматура
Муфтова запірно-регулююча арматураМуфтова запірно-регулююча арматура
Компенсатори гумові Компенсатори гумові
Конденсатовідвідники поплавковіКонденсатовідвідники поплавкові
Прилади контролю рівняПрилади контролю рівня
РівнеміриРівнеміри
Промислові металеві шлангиПромислові металеві шланги
Побутові металеві шлангиПобутові металеві шланги
Популярні товари

 

Переваги компанії Айваз

Гарантія на продукцію

Гарантія
на продукцію

Якість продукції

Якість
продукції

70 років досвід виробництва

70 років
досвід виробництва

20 років на ринку України

20 років
на ринку України