+380 (44) 390 57 57Замовити дзвінок

Конденсатовідвідники поплавкові

Категорії

В ході служби трубопроводів, де робочою речовиною виступають маси пари або газу, часто накопичується конденсат, що негативно позначається на якості труб. Для запобігання його виникнення використовують поплавкові конденсатовідвідники марки Ayvaz. Завдяки їх наявності, конденсат швидко зникає, при цьому такі пристрої працюють безперебійно, а принцип їх роботи надзвичайно простий. Вони мають дуже демократичну вартість, і вистачає їх надовго, в силу технічних характеристик. Вся лінійка технічних товарів бренду компанії Айваз дуже гідно виглядає в цій ринковій ніші. Даний бренд турецького походження має солідну репутацію і сьогодні б'є рейтинги продажів на сучасному ринку арматури.

Специфіка конденсатовідвідників поплавкових AYVAZ

Ці вироби працюють на основі різниці температурного режиму конденсату і маси насиченої пари. Завдяки такому ефекту, практично відразу усуваються скупчення рідини, при тому що прилад можна застосовувати в будь-яких умовах.

Конденсатовідвідник поплавковий стійкий до стрибків тиску, він функціонує при робочому температурному режимі до 250 градусів С. Крім усунення конденсату, він відводить повітряні маси, ось чому при експлуатації цього різновиду арматури всілякі гідроудари неможливі. Спосіб підключення цього виробу - за допомогою фланця або різьблення.

Ці пристрої турецького бренду Ayvaz розраховані на дуже тривалий термін служби. Така характеристика забезпечена застосуванням високоякісної сировини при його виробництві. Корпус приладу - чавунний, все внутрішні комплектуючі - сталеві, з нержавійки. Конденсатовідвідник активно використовують на опалювальних радіаторах і в теплообмінниках, печах та сушильних ємностях.

Вирішили купити конденсатовідвідник поплавковий Ayvaz? Зробіть це - і не пошкодуєте! Ми готові запропонувати широкий асортимент варіацій даного приладу, кожна з яких відрізняється якістю і розрахована на довгий період служби. Ми працюємо без посередників, безпосередньо з турецьким виробником. Надаємо заводську гарантію. При цьому ціна вас приємно порадує - вона вигідно відрізняється від аналогічних пропозицій. Наші консультанти допоможуть вибрати виріб, який прослужить вам довгі роки.

Популярні товари

 

Переваги компанії Айваз

Гарантія на продукцію

Гарантія
на продукцію

Якість продукції

Якість
продукції

70 років досвід виробництва

70 років
досвід виробництва

20 років на ринку України

20 років
на ринку України