+380 (44) 390 57 57Замовити дзвінок

Конденсатовідвідники

Категорії

Марка Ayvaz турецького виробника займає по праву лідируючі позиції на ринку трубопровідної арматури. Цей бренд зарекомендував себе з найкращої сторони: продукція турецького виробництва високопродуктивна, розрахована на довгий термін експлуатації в силу своїх якісних характеристик. Все це стосується і конденсатовідвідника Ayvaz, репутація якого стійко утримується при всьому різноманітті аналогічних пропозицій.

Для чого використовують конденсатовідвідники?

Відповімо чітко: практично в будь-яких пристроях подачі або перегону пара. А це досить широкий спектр. Наведемо напрямки використання відвідників конденсату:

Види конденсатовідвідника

У числі товарних позицій торгової марки Ayvaz є кілька видів виробів.

Поплавкові - вони працюють на основі різниці щільності водної маси у вигляді рідини і газу. При відсутності конденсату поплавок занурений і щільно прилягає до спускового отвору, перекриваючи його. При накопиченні водної маси поплавок піднімається, після чого надлишок води виливається, а робочий прилад знову займає вихідну позицію. Ці пристрої функціонують при тиску до 16 bar (є різновиди, що витримують до 40 bar), іноді мають оглядове скло, комплекс для термостатного зниження повітряних мас. Корпус зазвичай чавунний або сталевий (з нержавійки). Комплектуючі кріпляться за допомогою фланця або різьблення, існують різні діаметри ДУ.

Термодинамічні - функціонують на основі різних швидкостей водних і парових потоків. Інструментарій - фіксоване сідло і рухається диск. При проходженні між ними рідкого середовища, диск прямує вгору і скидає конденсат. При проходженні пара, внаслідок високої швидкості, диск щільно прилягає до сідла і забезпечує герметизацію установки. Пристрої подібного роду стійкі до високих показників тиску (40-42 бар), можуть мати фільтри, термодинамічні капсули. Зазвичай вони сталеві, з різьбленням для кріплення, з діаметром ДУ - 15- 25 мм.

Термостатичні - працюють на основі теплового збільшення середовищ і різниці температурного режиму водної та парової мас. Головний інструмент - особлива капсула, яка змінює параметри виходячи з температурного режиму. Якщо в установці є пар, капсула збільшена і щільно прилягає до отвору, перекриваючи його цілком. При скупченні конденсату вона скорочується і випускає надлишки вологи. Комплектуючі стійкі до тиску парової маси до 32 бар, вони зазвичай сталеві, іноді з різьбленням для кріплення, фланцем, або ж розраховані на приварення. Параметри - 15-50 мм.

Біметалічні - вони багато в чому схожі з термостатичними, тільки застосовується не капсула, а пластина, виготовлена ​​з двох різних сплавів металу з різними показниками температурного розширення. В умовах високих температур пластина щільно перекриває отвір для спуску, а при падінні температури (якщо накопичується конденсат) отвір розкривається і відбувається злив води. Прилад такого різновиду розрахований на тиск до 32 bar, проводиться з трьома різновидами кріплення і шістьма параметрами діаметрів - 15-50 мм.

Популярні товари

 

Переваги компанії Айваз

Гарантія на продукцію

Гарантія
на продукцію

Якість продукції

Якість
продукції

70 років досвід виробництва

70 років
досвід виробництва

20 років на ринку України

20 років
на ринку України