+380 (44) 390 57 57Замовити дзвінок

Шланги для води та газу

Категорії

Сьогодні водний ресурс - один з найбільш розповсюджених в самих різних сферах. Його застосовують у виробництві, промисловості, сільському господарстві, і дуже активно - в побуті: наприклад, при підключенні пральних або посудомийних машин, при проведені газу. В цьому випадку неодмінно потрібно шланг для води або газу, і звичайна вартість цього елемента - нормальна, прийнятна стаття витрат для будь-якої сім'ї.

Водою часто поливають грядки з овочами на дачних ділянках. При цьому занадто сильний тиск небажаний: він може зламати стеблинки рослин і знизити обсяги врожаю. Тоді використовують плоский шланг, щоб зберегти цілісність проростають культур. Він дуже практичний, розрахований на довгий термін експлуатації, в ньому ефективно розподіляється вода, насичуючи посадки життєво необхідним ресурсом в нормальних обсягах.

Точно така ж продукція виробляється і для газу, але стандарти виробництва і рівень вимог в цьому випадку набагато вище. Якщо виявлений ​​витік води - клопоту господарям додасться, але вони цілком посильні і не ведуть до тяжких наслідків. А ось коли виявляється газовий витік, це може спричинити за собою справжню трагедію, аж до загибелі людей. Звичайно, шланг для газу повинен мати і ті технічні характеристики, які є і у рукавів для води.

Що врахувати при виборі шлангу для води або газу?

Перш за все, варто детально проаналізувати технічні властивості виробу, переконатися, що насадки на шланги для води точно відповідали рукаву за всіма параметрами. Діаметр, протяжність, матеріал виробництва, спрямованість - все це повинно бути в суворій відповідності. Особливо важливо звернути увагу на призначення рукава: на перший погляд може здатися, що ви купуєте шланг для води, а це виявиться рукав тільки для газу. Візуально оглядаючи вироби, легко помилитися, а заміна шлангів неприпустима.

Крім цього, зверніть увагу на торгову марку Айваз. Ми пропонуємо вам товари турецьких компаній, ось чому рівень якості вас повністю задовольнить.

Але, якщо потрібно уточнити специфіку обраної продукції в сенсі переваг бренду і місця виробництва, ви можете задати питання нашим фахівцям: вони багато років працюють з продукцією бренду Айваз і детально вивчили технічні властивості різних товарів. Довіртеся їх досвіду! Продаж гумових шлангів - наша спеціалізація, і ми готові повно і оперативно надати вам максимум інформації. Ми пропонуємо широкий ряд товарних позицій: в їх числі - якісні шланги для води і газу та набори насадок.

Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками, ось чому постійно оновлюємо асортимент, стежачи за всіма нововведеннями в цьому сегменті ринку. Наявність міцних ділових зв'язків дало нам можливість розраховувати на демократичне ціноутворення, дуже вигідне для наших клієнтів. Вибираючи шланги гумові для поливу, ви можете розраховувати на доступні ціни. І будьте впевнені: якість вас не підведе!

Популярні товари

 

Переваги компанії Айваз

Гарантія на продукцію

Гарантія
на продукцію

Якість продукції

Якість
продукції

70 років досвід виробництва

70 років
досвід виробництва

20 років на ринку України

20 років
на ринку України