+380 (44) 390 57 57Замовити дзвінок

Прилади контролю рівня

Категорії

Поплавкові датчики рівня «Айваз» - пристрої, розроблені спеціально для сигналізації про те, на якому рівні знаходиться рідина. Їх використовують в комплексі з системами контролю і регулювання рідини (водного середовища, різних сумішей, світлих нафтопродуктів і інших рідких середовищ, у тому числі агресивних, крім тих, що провокують корозію датчика) у всіляких ємностях. Поплавковий датчик рівня орієнтований на виміри і актуального, і крайнього (найбільшого або найменшого) рівня рідкого середовища. Такі прилади виробляють в типовій промислової варіації і зі спеціалізованим захистом від вибухів.

Поплавкові датчики бренду «Айваз» добре сприймають утворення піни і бульбашок, тому їх застосовують, в тому числі, для в'язких рідин.

Специфіка будови і встановлення поплавкових датчиків рівня рідини

Дані пристрої забезпечені поплавком, що рухаються по вертикально розташованого штоку. В серцевині поплавка є постійний магніт, а всередині штока, який є не що інше, як порожній стрижень, розміщений геркон. Цей контакт активізується, якщо поблизу виявляється магніт. Коли монтувати поплавковий датчик на верху резервуара немає можливості, його встановлюють в стінку або на дно.

Використання

Такі прилади розраховані на температурні режими до +105 ° С в середовищах з сильним хімічним впливом. Матеріал виробництва - нержавіюча сталь (12X18H10T).

Айваз ПДУ застосовують для відстеження рівня стоку, хімічно активних розчинів або харчової продукції, включаючи в'язкі рідкі середовища. Такі прилади встановлюють в засобах пересування, наприклад, при необхідності контролю обсягу палива в великовантажних транспортних засобах: вантажних машинах, екскаваторах, тепловозах. В таких умовах поплавкові датчики функціонують в екстремальних режимах: при підвищеній вібрації і хвилюванні на поверхні рідкого середовища. Щоб нейтралізувати вплив даних умов, поплавковий датчик розміщують в спеціалізованій демпферній трубі, яка трохи ширше, в порівнянні з діаметром самого приладу.

Важливо врахувати, що такі прилади не використовують з метою проведення замірів липких і всихаючих рідких середовищ, речовин з механічними включеннями, або таких, які схильні до замерзання.

Додаткові відомості

Для забезпечення результативної роботи без збоїв поплавкових датчиків, крім дотримання інструкції по експлуатації, важливо вибрати саме якісний виріб, розрахований на тривалий період служби. Ось чому бажано купувати датчики заводського виробництва, від тих компаній, які відомі на ринку і добре зарекомендували себе за багато років. Якщо ви хочете купити датчик рівня (реле), важливо переконатися, що попутно вам нададуть всю необхідну технічну документацію, включаючи нормативні документи і гарантійний талон на подальше обслуговування. Нам ви можете довіряти! Ми гарантуємо якість і надійність поплавкових датчиків з нашого асортименту!

Популярні товари

 

Переваги компанії Айваз

Гарантія на продукцію

Гарантія
на продукцію

Якість продукції

Якість
продукції

70 років досвід виробництва

70 років
досвід виробництва

20 років на ринку України

20 років
на ринку України