+380 (44) 390 57 57Замовити дзвінок

Контроль рівня. Датчики протоку води

Категорії

В ході служби побутових водопровідних систем часто відбувається включення насоса навіть якщо в трубах немає рідини. І якщо подібне відбувається регулярно протягом довгого терміну, то двигун насоса перегрівається, а його складові деформуються. Це веде до збою всієї установки, і тоді потрібний ремонт. Вода, перекачується насосним обладнанням, паралельно змащує і охолоджує труби, ось чому прокачування всуху негативно впливає на технічні характеристики насосів різних типів: циркуляційних і заглибних.

Ці ситуації можна запобігти, застосовуючи насосний датчик протоку води, що функціонує в автоматичному режимі. Такі прилади активно використовуються для координації діяльності насосних точок, які обслуговують системи подачі холодної та гарячої води і опалювальні комплекси.

Датчик протоку води відстежує показники потоків, що проходять крізь нього, і якщо є розбіжність між нормативами, то автоматично відбувається включення / вимикання насосного обладнання. Такий принцип роботи дозволяє не просто захистити всю конструкцію від прокачування всуху, але і гарантує постійність параметрів водного потоку.

Серед явних плюсів застосування датчиків протоку води в насосному обладнанні важливо виділити наступні:

Будова датчику протоку води: специфічні нюанси

Головні цілі, переслідувані в ході використання цього пристрою під час побутових трубопроводах - це відключення насосного обладнання при відсутності рідини в установці або перевищенні тиску води в порівнянні з нормативами, а також автоматичне включення при спаді тиску. Результативно досягти цих цілей дозволяє будова приладу, що включає в себе такі фрагменти:

Популярні товари

 

Переваги компанії Айваз

Гарантія на продукцію

Гарантія
на продукцію

Якість продукції

Якість
продукції

70 років досвід виробництва

70 років
досвід виробництва

20 років на ринку України

20 років
на ринку України