+380 (44) 390 57 57Замовити дзвінок

Заслінка Батерфляй

Категорії

Даний пристрій називають ще затвором поворотним дисковим / засувкою Батерфляй. Вона являє собою різновид трубопроводу з замикаючим дисковим компонентом, що обертається навколо осі. Пристосування розраховане на перпендикулярне розташування.

Замикаючим компонентом заслінок виступає дисковий затвор. Він створює перешкоду при проходженні речовини крізь сідло (кільцеподібне) в корпусі за допомогою повороту (під прямим кутом) затвора навколо стрижня, розташованого поперечно по відношенню до потоку речовини. У ролі стрижня може виступати і власна вісь (якщо це осьової затвор), або ж дія здійснюється без збігу з віссю (якщо це ексцентриковий затвор).

Заслінка Баттерфляй - дуже затребуваний сучасний інноваційний вид запірної конструкції.

Проаналізуємо плюси і мінуси її використання:

Якщо говорити про структуру пристрою і функціонал, затвор поворотний дисковий Баттерфляй - це циліндричний корпус помірної довжини, що пропускає крізь себе робочу речовину. У нього вмонтовано диск, що обертається навколо власного центру і притискається до ущільнювача шару корпусу, роблячи тим самим перешкоду для переміщуваного речовини.

Затвор в затворі Батерфляй - динамічна складова. Це плоский диск або опуклий з двох сторін затвор (лінзовий) чечевичного перетину.

Заслінка зроблена таким чином, щоб її можна було використовувати з різними речовинами, з інтенсивними навантаженнями, при збереженні зносостійкості і відсутності корозії зсередини і в області диска. Тому в процесі виробництва пристроїв дотримуються наступних методів:

- Найбільш очевидне - виробництво всіх комплектуючих з нержавіючої сталі, з ущільнюючим кільцем з гуми.

- При відсутності суворих стандартів захист не обов'язковий, і комплектуючі допустимо виробляти з вуглецевої або легованої сталі, корпус ж робити чавунним.

Випускають також заслінки Батерфляй з покриттям внутрішнього контуру хімічними і стійкими до зносу гумовими або еластомірними шарами, розміщеними в корпусі з гумових або полімерних шарів диска - це хороша альтернатива додатково прокладається верствам.

Координація роботи дискових затворів Баттерфляй схожа з принципами включення / вимикання кульових кранів: щоб повністю відкрити їх, потрібно повернути замикаючий компонент під прямим кутом. Це робиться як вручну (на великих діаметрах з маховиком і редуктором), так і з залученням одно- або багаторазового використання електроприводів, а також пневмо - і гідроприводів, що працюють на поршнях.

Популярні товари

 

Переваги компанії Айваз

Гарантія на продукцію

Гарантія
на продукцію

Якість продукції

Якість
продукції

70 років досвід виробництва

70 років
досвід виробництва

20 років на ринку України

20 років
на ринку України