+380 (44) 390 57 57Замовити дзвінок

Кран кульовий муфтовий, латунний

Категорії

Кран кульовий з електроприводом сьогодні використовується в системах запобігання затоплення з метою управління протіканням. За рахунок електроприводу кран можна відкривати і закривати не перебуваючи поруч, команда дається через спеціалізоване керуючий пристрій, контролер.

Коли з контролера надходить сигнал про можливість затоплення, щоб уникнути протікання кран автоматично перекриває подачу води. Час, протягом якого спрацьовує кран, безпосередньо залежить від того, наскільки швидко діє система автоматизації, яку величину має елемент сервоприводу, конструктивного виконання основного механізму.

Що потрібно врахувати при покупці

Якщо ви вирішили купити кран кульовий, важливо правильно вибрати його параметри, а саме необхідний рівень напруги для живлення електричного приводу і діаметр труб. На сьогоднішній день в інженерних комунікаціях діаметри труб стандартизовані, вони вимірюються в дюймах і долях. Кран кульовий монтується після фільтру для грубої очистки, при вході в комунікаційну мережу, для попередження засмічення виконавчого механізму. При цьому краще вибрати розмір в 1 дюйм, ½ або ¾ дюйма.

Кран кульовий латунний може живитись від електромережі з напругою в 220 В, а також від власного акумулятора в 12 В. Вибір в даному випадку залежить від того, як побудована система для боротьби з затопленням.

Вартість

Ціна крана кульового визначається типом живлення сервопроводу і необхідним діаметром труби. Для максимально простої та зручної експлуатації можлива наявність додаткових функцій. Наприклад, вироби преміум класу додатково мають функцію самостійної очищення (електропривод виконує проворот крана, коли це необхідно). Самоочищення захищає механізм від закисання, яке неминуче через велику кількость мінеральних відкладень. Також на кранах може бути передбачена опція ручного відкриття для зупинки подачі води безпосередньо, а не через контролер.

Від роботи електроприводу безпосередньо залежить надійність і довговічність всієї системи. Тому виробники намагаються зробити крани кульові муфтові не вибагливі у використанні. Комплектуючі для них виробляються, як правило, без щіток. Це робиться для забезпечення безперебійної роботи без обов'язкового технічного обслуговування і спеціалізованої профілактики. Пристрій є безпечним, в режимі очікування йому не передається напруга.

Компанія "AYVAZ" пропонує купити кульові крани з електроприводом на максимально вигідних умовах. На вибір представлено широкий асортимент запірно-регулюючої арматури.

Популярні товари

 

Переваги компанії Айваз

Гарантія на продукцію

Гарантія
на продукцію

Якість продукції

Якість
продукції

70 років досвід виробництва

70 років
досвід виробництва

20 років на ринку України

20 років
на ринку України