+380 (44) 390 57 57Замовити дзвінок

Вимірювач рівня - датчики (показники) рівня води та інших рідин

Категорії

Контролювати рівень рідини потрібно в ряді областей: при проведенні сільськогосподарських робіт, в побуті, в виробництві і промисловості. Слід обчислювати кількісні показники потрібної речовини і їх узгодження з заданими параметрами. І коли вони йдуть врозріз з фактичними відомостями, рідину докачують або відкачують. Це не просто результативно (управляти можна в будь-який час доби і в будь-яку погоду), а й, в силу комплексної автоматизації, істотно полегшує контроль.

Датчик рівня води функціонує паралельно з реле, однак якраз завдяки йому проводяться необхідні заміри, і якщо обмеження по гранично допустимим нормам порушуються (в мінімальну та максимальну сторону) - транслюється сигнал на установку, вмикати / вимикати насос. Є кілька різновидів і типів датчиків, виходячи із зони використання і їх функціоналу. Коректний вибір і застосування строго за призначенням допоможе запобігти неприємних сюрпризів (поломки і вихід з ладу цього виробу).

Конструктивні властивості і зони застосування

Налаштовуючи автоматизацію контролю, слід коректно підібрати датчики рівня рідини, тому що вони залишаються в резервуарі і безперервно взаємодіють з вимірювальною речовиною.

Ємністний датчик

Він є основою на коаксіальному конденсаторі. Призначений для гранично допустимого рівня рідини: поступальне наповнення змінює ємність приладу.

Такий датчик стійкий до зміни температурного режиму (функціонує з великою розбіжністю температур), до впливу електромагнітного поля, характеризується великим інтервалом спрацьовування.

Його застосовують у виробництві хімії, харчової продукції, водоочисних споруд.

Заборонено застосування в пінних рідинах: чи не виявляє піну.

Датчик рівня рідини слід підбирати як на основі специфіки роботи, так і з урахуванням ряду інших нюансів:

Поплавковий датчик

Це найбільш легкий по збірці і функціоналу прилад. У нього є поплавок (забезпечений зсередини магнітом) і корпус з контактами, сприйнятливих до знаходження поруч магніту.

Поплавковий датчик використовують з різними робочими речовинами: з пінистими і в'язкими; він не втрачає функціональності при високому температурному режимі і інтенсивному тиску.

Використовують для відстеження рівня рідини в свердловинах, колодязях; в душових баках. (Специфіка: автоматично попереджає затоплення).

Кондуктометричний (електроний)

Його функціональність базується на різниці електричної провідності, що відзначається електродом - стрижневим сприйнятливим компонентом, після чого включається сигналізатор рівня рідини.

Випускають моделі одностержневі (з одним електродом) і многостержневі (з декількома електродами).

Взаємодіє з різними рідинами, які проводять електрику, не руйнівний матеріал, з якого зроблений прилад. Виходячи з конструкції, застосовують в закритому і відкритому резервуарах.

Використання - в промисловості: з водою, лугами, кислотами. У виробництві: з розм'якшеними металами, молоком, соляними розчинами.

Популярні товари

 

Переваги компанії Айваз

Гарантія на продукцію

Гарантія
на продукцію

Якість продукції

Якість
продукції

70 років досвід виробництва

70 років
досвід виробництва

20 років на ринку України

20 років
на ринку України