+380 (44) 390 57 57Замовити дзвінок

Промислові металеві шланги високого тиску

Категорії

Шланги повітряні високого тиску в бухтах повинні підключатись до пневматичного обладнання. У цих виробах армовані стінки, вони відрізняються більшою надійністю, в порівнянні зі шлангами високого тиску спіральної форми. Однак шланги в бухтах не настільки ергономічні при використанні, і, крім того, їх маса досить велика. Шланги високого тиску в бухтах виробляються з гуми і ПВХ.

Переваги шлангів:

Переваги ПВХ-шлангу в бухті:

При виборі шланга високого тиску слід враховувати не тільки його вартість, а й найбільш допустимий робочий тиск, який повинний бути рівним найбільш можливому тиску системи або вище. Наша компанія рекомендує покупцям враховувати також і інші технічні характеристики шлангів високого тиску: температурний режим експлуатації, специфіку робочих середовищ, властивості рукавів щодо впливів зовнішніх факторів. Застосовуючи шланги високого тиску, потрібно відстежувати радіус їх вигинів (не допускаючи, щоб він був менше заданого), на правила зберігання (захищаючи від прямих сонячних променів, щоб продовжити період використання гнучких трубопроводів).

Ми звертаємо вашу увагу на демократичну вартість, а також на те, що номінальний розмір всіх різновидів матиме різницю в порівнянні з точним розміром. Наприклад, якщо ви купуєте напірно-всмоктуючий шланг або рукав номінального розміру DN 100, реальний внутрішній діаметр виявиться 102 мм. Нерідко виробники вказують номінальне значення, а це значить, що шланги з аналогічними внутрішніми розмірами можуть бути округлені в бік збільшення або зменшення. Так, для шлангу високого тиску з внутрішнім діаметром 12,7 мм один виробник вказує номінальний розмір DN 12, а інший - DN 13.

Популярні товари

 

Переваги компанії Айваз

Гарантія на продукцію

Гарантія
на продукцію

Якість продукції

Якість
продукції

70 років досвід виробництва

70 років
досвід виробництва

20 років на ринку України

20 років
на ринку України