+380 (44) 390 57 57Замовити дзвінок

Антивібраційний компенсатор

Категорії

Компенсатор з гуми антивібраційний призначений для шумоізоляції, зменшення вібрації, нейтралізації гідравлічних ударів в трубопроводах. Крім цього, дане пристосування дає можливість нейтралізувати зміщення в довжину і ширину і температурні подовження трубопровідних систем. Використовується для переміщення таких робочих середовищ:

Антивібраційні компенсатори з гуми - це комбіноване пристосування, що включає в себе еластичний сильфон, вироблений виходячи з призначення, температурного режиму і ступеня жорсткості робочого середовища з різних марок каучуку чи синтетичної гуми, що наноситься на еластичний корд, що знаходиться всередині. Використання еластичного корду як армуючого шару зсередини дає можливість сприймати багаторазові зрушення, зміщення по осі і кутові, вібрації, скачки температур в трубопроводі. Щоб щільно закріпити кріпильні фланці, в будову гнучкого фрагмента входять спеціалізовані закріплюють кільця, що служать доповненням до прихованого армуючому шару. Шар еластичної складової, яка взаємодіє з переміщуваним середовищем, виведений на зовнішні бічні бортики, щоб забезпечити ізоляцію трансльованих речовин від інших компонентів виробу.

Для більш зручного використання виробляють два різновиди приєднувальних компонентів:

  1. Вільний обертаючийся фланець, вироблений з вуглецевої сталі з антикорозійним покриттям.
  2. Чавунне приєднання з різьбленням (для виробів малої ширини), захищене спеціалізованим покриттям.

Головним фактором, що підтверджує ефективність гумового антивібраційного компенсатора, виступає саме його компенсаторна функція, а вона забезпечена спеціальною вставкою.

Цей параметр обумовлений матеріалом сильфона і різновидом його гофри.

Внаслідок легкості і зручності установки, компенсатор антивібраційний застосовується в якості необхідного ланки трубопроводів в самих різних промислових галузях.

Повсюдне використання зумовлено тим, що виступаючи гнучким фрагментом системи, воно нейтралізує температурні збільшення діаметра і вібрації, а це значно збільшує період служби і самого трубопроводу, і підведеного до нього оснащення.

Підсумкова вартість антивібраційної вставки відносно невисока. Це можливо через регулярні постачання і наявності на складі найпопулярніших різновидів і габаритів.

Популярні товари

 

Переваги компанії Айваз

Гарантія на продукцію

Гарантія
на продукцію

Якість продукції

Якість
продукції

70 років досвід виробництва

70 років
досвід виробництва

20 років на ринку України

20 років
на ринку України