+380 (44) 390 57 57Замовити дзвінок

Компенсатори трубопроводу

Категорії

Технічні властивості компенсаторів і їх класифікація.

Що таке компенсатор? Сама назва в даному випадку говорить за себе. Це фрагмент трубопроводу, розрахований на те, щоб врівноважити розширення внаслідок впливу високих температур, виключити деформацію, поглинути вібрацію і нейтралізувати всілякі зрушення. Всі ці функції вироби забезпечують довговічність використання трубопроводів і їх безперебійну роботу. Компенсатори трубопроводів використовують в енергетичній хімічної і харчової галузях виробництва, а також машинобудівної, суднобудівної сферах. Таке пристосування дає можливість компенсувати як розширення внаслідок температурного впливу, так і поздовжні і кутові трансформації труб.

Зазвичай компенсатори застосовують в трубах опалення, не настільки часто - для повітроводів, відгалужень і т. П. Випуск приладу не має на увазі серйозних тимчасових витрат, однак робота передбачає точний розрахунок і високу концентрацію. Розрахувати всі параметри компенсаторів можуть професіонали, які мають в цьому багаторічний досвід.

Процес монтажу компенсаторів чітко регламентований вимогами щодо використання, які завжди йдуть в комплектації з приладом. При покупці ви можете переконатися в тому, що весь пакет документів (паспорт виробу, сертифікати якості, згода на використання і т.д.) є в наявності.

Структура компенсаторів прямо пов'язана з їх різновидом і функціоналом. Є ряд варіацій: сільфонний, Сальникова, гумовий (еластичний, він же - поглинає вібрації), тканинний, лінзовий і СКУ (сильфонні компенсує пристрій). Вони функціонують по-різному, розраховані на застосування в різних умовах, у них різний потенціал роботи, параметри і специфіка.

Виходячи зі способу кріплення, компенсатори можуть бути розрахованими на приварення, не настільки часто - з фланцями і муфтою для кріплення (зазвичай це гумові).

Ціновий діапазон дуже широкий, важливо визначитися з різновидом приладу і його технічними властивостями. У нас ви можете купити компенсатор, проконсультувавшись з фахівцями з приводу вашої ситуації. Ми виробляємо також доставку обладнання на заявлені об'єкти.

Популярні товари

 

Переваги компанії Айваз

Гарантія на продукцію

Гарантія
на продукцію

Якість продукції

Якість
продукції

70 років досвід виробництва

70 років
досвід виробництва

20 років на ринку України

20 років
на ринку України