+380 (44) 390 57 57Замовити дзвінок

Компенсатор сильфонний, фланцевий і приварний

Категорії

Стрибки температурного режиму робочої субстанції іноді ведуть до збільшення в діаметрі або стиску труб. Щоб цього не сталося, використовують сильфонний компенсатор, здатний поглинати віброудари в трубопровідних установках. Компенсатор застосовують при роботі з різними речовинами, включаючи ті, які проявляють високу ступінь агресивності.

Застосування в трубопровідних установках сильфонних пристроїв дає можливість в рази підвищити продуктивність роботи, скоротити витрати на супутнє технічне обслуговування. За приладом немає необхідності специфічним чином доглядати, при тому що період його безперебійної експлуатації може тривати кілька років.

Варіації пристроїв

Сильфонний компенсатор, запропонований за досить скромною ціною, випускається в таких варіаціях:

Крім цього, є прилади з однією або двома секціями. Найчастіше в практиці застосовують компенсатор сильфонний КСВ. Він універсальний: його допускається розташовувати по-різному, він відрізняється багатофункціональністю. Такий виріб дуже результативно і розрахований на довгий період служби. Його нерідко застосовують в сучасних багатоквартирних будинках.

Компенсатор осьовий іноді забезпечений ззовні захисним рукавом, більш широким в діаметрі ніж сам прилад. Іноді вбудовується захисна панель, що попереджає негативні впливи робочої субстанції. Така конструкція забезпечує надійність пристрою навіть при роботі з агресивними середовищами.

Ми пропонуємо всі варіації компенсаторів, включаючи фланцеві. Всі вони відмічені службою технічного контролю, що пройшли перевірку якості та можуть використовуватися в нафтохімії, харчовій та газовій галузях.

Як встановити сильфонний компенсатор?

Це можна зробити на прямій лінії труб. Інтервали між основами, діаметр, характер сировини для виготовлення труб обумовлюють вибір приладу. Крім цього, не варто упускати максимальний тиск і температуру робочої субстанції.

Сильфонний компенсатор, що застосовується в тепломережах, монтують поблизу основи, коли труба йде по поверхні землі. Якщо труба проведена під землею, вироби монтують десь в середині інтервалу між опорами.

У точках повороту або викривленні труб встановлюють кутові прилади, розраховані на додаткову тягу, що захищає трубопровідну систему від безлічі поворотів. Всі інші властивості такі ж, як у осьових виробів.

Популярні товари

 

Переваги компанії Айваз

Гарантія на продукцію

Гарантія
на продукцію

Якість продукції

Якість
продукції

70 років досвід виробництва

70 років
досвід виробництва

20 років на ринку України

20 років
на ринку України