+380 (44) 390 57 57Замовити дзвінок

Фланцева запорно-регулююча арматура

Категорії

Зворотній клапан для води - обов'язкова частина автономних систем водопроводу, встановлюються в приватних будинках, на дачах, котеджах і так далі. Компанія «AYVAZ» пропонує купити зворотній клапан на максимально вигідних умовах. На вибір представлено широкий асортимент виробів за вигідними цінами.

Опис арматури

Це технічний пристрій з важливою функцією: забезпечення руху рідини, що транспортується в необхідному напрямку. Також зворотні клапани виконують захисну функцію, захищаючи систему водопостачання від аварійних зупинок та інших непередбачених ситуацій. Дані пристрої відносяться до арматурних і мають пряму дію. При виявленні позаштатних ситуацій, вони використовують енергію циркулюючого робочого середовища і спрацьовують автоматично.

Головне завдання цих пристроїв: захистити систему водопостачання в разі досягнення критичних показників потоку рідини, яка переноситься по трубопроводу. На сьогоднішній день найчастіше зустрічається наступна ситуація: насосна станція зупиняється, що провокує розвиток ряду негативних дій. Зокрема вода зливається в свердловину, крильчатка носа розкручується назад, все це веде до поломок і пошкоджень.

Де використовується

Описуваний регулюючий клапан сьогодні застосовується:

  1. На гідролінії, в яких тиск рідини, що транспортується повинен бути односпрямованим.
  2. На гідроприводах, де спостерігається замкнута система циркуляції рідини.
  3. На фільтраційних блоках, які встановлюються на реверсивних гідролініях. Тут клапани використовуються для того, щоб проточна рідина проходила через фільтр постійно в одному напрямку.
  4. На гідроприводах, які включають в себе кілька насосів. Тут клапани використовуються для запобігання взаємовпливу насосів в ході паралельної роботи.

Принцип дії зворотніх клапанів

Коли всередині системи не спостерігається потік рідини, затріска зворотнього затвора або золотник зворотнього клапана закриваються під тяжкістю власної ваги або за рахунок допоміжних пристроїв (це може бути спеціалізована пружинка). Коли в системі з'являється потік рідини, затвор / клапан автоматично відкриває прохід. Далі потік зупиняється, щоб змінити напрямок руху. В цей час потокова швидкість дорівнює нулю і затвор / клапан зайняв свою попередню позицію, затріски / золотник притискається під дією тиску - створюється перешкода для виникнення і розвитку зворотного потоку. Тобто зворотна арматура спрацьовує автоматично в результаті дій циркулюючої середовища.

Популярні товари

 

Переваги компанії Айваз

Гарантія на продукцію

Гарантія
на продукцію

Якість продукції

Якість
продукції

70 років досвід виробництва

70 років
досвід виробництва

20 років на ринку України

20 років
на ринку України