+380 (44) 390 57 57   +380 (93) 749 70 06Замовити дзвінок
  1. Ayvaz
  2. Статті
  3. Шланги для змішувача

Шланги для змішувача

Шланги для змішувача

Виготовлені на нашому підприємстві шланги для змішувача мають високу гнучкість і міцність. Крім того, вони стійкі до дії агресивного середовища, що дозволяє виконувати монтаж в різних умовах. Такі шланги можна використовувати для підключення змішувачів при будь-якому розташуванні виходу водопроводу і крана. Крім змішувачів, такі шланги застосовуються для підключення, бачків на унітаз, пральних машин та іншого обладнання.

Найбільш надійними вважаються шланги з каучуку. Вони володіють довгим терміном експлуатації, а завдяки металевій обгортці, м'який шланг захищений від механічного впливу. Довжина виробу може бути різною, тому складнощів підбору не виникає. Це дозволяє виконувати підключення, навіть якщо джерело подачі води і змішувач знаходяться на великій відстані.

Висока якість сировини дозволяє здійснювати подачу питної води, без проникнення в неї шкідливих для організму речовин. Найбільш надійне обплетення виготовляється з нержавіючої сталі. Залежно від типу підводиться середовища виділяють наступні типи шлангів:

Продукція, на нашому підприємстві шланги стійкі до впливу гідроударів, які час від часу виникають в трубопроводах. Рухомий з'єднувач оптимально реагує на температурні розширення.

Конструкція шлангів для підключення змішувачів

Існує 3 типи кріплень, завдяки чому можна підібрати відповідний шланг для будь-якого змішувача і виходу трубопроводу: штуцер з одного кінця і гайка з іншого, гайки або штуцери з обох.

Гнучка підводка складається з наступних компонентів:

Шланги мають просту конструкцію і легко встановлюються. У більшості випадків за допомогою них можлива самостійна установка без залучення сторонніх фахівців. При цьому вони забезпечують високий рівень герметичності.

Купити шланги для змішувача від виробника

Шланги для змішувача н/ж Mix-Flex 30-100см

Ми пропонуємо вам купити шланги для змішувача високої якості. Ми самостійно виробляємо пропоновану продукцію і поставляємо її без посередників. На всю продукцію встановлюються вигідні ціни, а для оптових покупців передбачені привабливі знижки.

Вся продукція виробляється відповідно до встановлених стандартів і проходить суворий контроль якості. Ми в найкоротші терміни можемо виконати замовлення будь-якого обсягу та рівня складності.


   

Популярні товари

Переваги компанії Айваз

Гарантія
на продукцію

Якість
продукції

70 років
досвід виробництва

20 років
на ринку України