+380 (44) 390 57 57Замовити дзвінок

Запірний клапан з н/ж PKV-50

Категорії

Пневмоклапан запірний НЖ PKV-50

Код

Розмір, мм

708040010005

1/2"

708040010010

3/4"

708040010015

1"

708040010020

1 1/4"

708040010025

1 1/2"

708040010030

2"

Замовити
Опис товару

Клапани з пневмоприводом використовуються в тих випадках, коли умови роботи не дозволяють скористатися електромагнітним або електричним приводом. Такі ситуації виникають у вибухонебезпечних зонах, в зонах з високою температурою навколишнього середовища. Клапани з пневмоприводом також використовуються, коли  середовище є агресивним, що може вивести клапани з електромагнітним / електричним приводом з ладу.

ОСОБЛИВОСТІ

Корпус: нерж. сталь AISI 316

Ущільнення: PTFE

Приєднання: Різьбове

Положення установки: Горизонтальне

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Макс. робочий тиск: 16 бар

Макс. робоча температура: 180 ° C

Застосування:

-пар, вода, гаряча вода

- Стиснене повітря

- Хімічні рідини

Запірний клапан найчастіше використовується в загальнопромислових системах трубопроводу. Це спеціальні пристрої для зупинки в трубопровідних системах потоків середовища, що транспортується. Щоб зупиняти потік рідини, що транспортується в запірному клапані передбачений вентиль. Завдяки вентилю, навіть в умовах сильного потоку вдається зберігати будь-які положення. Запірні клапани регулюються і керуються вручну.

Сфера застосування

На сьогоднішній день запірні клапани широко застосовуються в різних галузях промисловості. На виробничих підприємствах дані пристрої експлуатуються в складі компресійних установок, насосних станціях, двигунах. Ще одна сфера застосування - арматуробудування. Тут запірний клапан примусово зупиняє потік середовища за рахунок спеціальних затворів. Форма затворів може варіюватися: тарілочки, диски, золотнікі і так далі. Широке поширення пояснюється відмінними експлуатаційними характеристиками, високим ступенем герметичності затвору, довговічністю. Запірний клапан забезпечує безперебійну роботу всієї системи.

Різновиди запірних клапанів

Описуваний клапан має на увазі 2 способи герметизації місця, де кришка з'єднується зі шпинделем: Сальниковий і сільфонний. За рахунок застосування сильфона вдається домогтися стовідсоткової герметизації, але він має обмежений експлуатаційний термін, а міняти / ремонтувати його важко.

Також клапани діляться за матеріалом, з якого вони зроблені. Найбільш поширені матеріали: бронза, чавун і сталь. Рідше можна зустріти порцелянові, пластмасові, скляні, латунні і титанові. Важлива якість пристроїв: незалежно від того, який був використаний матеріал, клапани стійкі до впливу агресивних середовищ.

Як обрати клапан?

Запірний клапан потрібно вибирати під труби. За місцем монтажу на трубопроводі і корпусних конструкції виділяють три види: прохідні, прямоточні і кутові клапани. Перші два типи монтуються на горизонтальних і вертикальних ділянках. Кутові встановлюються на ділянках з поворотами. При монтажі пам'ятайте, що пристрої потрібно встановлювати так, щоб напрямок корпусної стрілки збігався з напрямком середовища, що транспортується.

Купити високоякісні запірні клапани на максимально вигідних умовах пропонує компанія "AYVAZ". Це швидко розвиваючийся український виробник, який вже встиг довести першокласну якість продукції, тривалу експлуатацію, відмінні експлуатаційні характеристики і довговічність. Ціни приємно здивують доступністю і демократичністю.

 

Переваги компанії Айваз

Гарантія на продукцію

Гарантія
на продукцію

Якість продукції

Якість
продукції

70 років досвід виробництва

70 років
досвід виробництва

20 років на ринку України

20 років
на ринку України