+380 (44) 390 57 57Замовити дзвінок
 1. Ayvaz
 2. Статті
 3. Вибираємо шланги під змішувач

Вибираємо шланги під змішувач

Вибираємо шланги під змішувач

Підключити змішувач до систем гарячого і холодного водопостачання допомагають правильно підібрані гнучкі шланги. За своїми параметрами вони дещо відрізняються за рівнем міцності, довговічності і розмірами.

Різновиди гнучких шлангів

За призначенням виділяють наступні види гнучких підводок для під'єднання до трубопроводу:

 1. Труби холодного водопостачання до відповідного роз'єму змішувача кухонної раковини, ванни, душової кабіни і іншої сантехніки. Для візуального маркування в оплетку таких патрубків вплетені червоні полімерні або металізовані стрічки.
 2. Побутовим магістралям холодного водопостачання. Для відображення рівня термостійкості таких версій використовується волокно, забарвлене синьою фарбою.
 3. Універсальні володіють стійкістю до дії широко діапазону температури, і призначені для підключення як ГВП, так і до ХВП. Їх маркування містить 2 кольори: синій і червоний.

Гнучка підводка у вигляді водопровідних шлангів відрізняється за матеріалом зовнішнього і внутрішнього армування:

 1. Алюмінієві. Вони відносяться до недорогих і недовговічних елементів побутового водопостачання. Їх термін служби складає близько 3 років, так як вони не стійкі до корозійних явищ. При цьому, максимальна гідравлічне навантаження дорівнює 5 атм. Такі версії допускається застосовувати в приміщеннях з нормальним рівнем вологості, наприклад, для кухні, обладнаної змішувачем з висувною лійкою (з гнучким шлангом).
 2. Нержавіюча сталь. Шланги для змішувачів Mix-Flex з опліткою з нержавійки прослужать більше 10 років. Граничні показники гідравлічного навантаження в системі досягають 10 атм. Антикорозійні властивості дозволяють використовувати такі підводки в будь-якому приміщенні.
 3. Нейлонові різновиди характеризуються більш тривалим ресурсом в 15 років. Їх конфігурація розрахована на рівень компресії до 20 атм, і нагрів водопровідної рідини до 110 ° С. За вартістю вони трохи дорожче перерахованих вище видів, тому вони рекомендовані тільки для облаштування систем в приватних домоволодіннях з автономним типом водопостачання.
 4. Полімерні різновиди шлангів з каучуку замість гуми. Вони мають підвищену міцність і збільшеним ресурсом експлуатації. Оболонка може складатися із силіконового покриття, що забезпечує термін служби до 20 років.

Конструктивно виділяють особливий тип підводки - сільфонний. Вона являє собою гофрований тип патрубка, виконаний з металу. Для водопостачання в корпусі передбачений гумовий шланг. Такі деталі як штуцер з кріпленням об'єднані з гофротрубкою методом зварювання металу. Середній ресурс таких виробів перевищує 25 років. Стійкість до гарячої води знаходиться на позначці в 250 °С. Гофрована частина може бути виконана з нержавіючої сталі, а також латунного або мідного сплаву.

Варіант кріплення і розміри

Шланги під змішувач випускаються з з'єднанням 3 версій:

 • гайка-гайка;
 • штуцер-штуцер;
 • комбінований тип штуцер-гайка.

Стандартні параметри гайки рівні 1/2", для штуцера значення складають М10. Деякі версії виготовляють з іншими розмірами, наприклад діаметр ⅜ дюйма, або штуцер M8. Для нестандартних кріпильних деталей додатково підключають перехідник для трубопроводів потрібного діаметру.

Довжина шлангів під змішувачі знаходиться в діапазоні 500-2000 мм. Бажано вибирати подовжені варіанти, що зробить підключення змішувачів у ванній кімнаті, санвузлі і кухні більш комфортними.

Ayvaz


   

 

Переваги компанії Айваз

Гарантія на продукцію

Гарантія
на продукцію

Якість продукції

Якість
продукції

70 років досвід виробництва

70 років
досвід виробництва

20 років на ринку України

20 років
на ринку України