+380 (44) 390 57 57Замовити дзвінок
  1. Ayvaz
  2. Статті
  3. Мікрокрапельний полив

Мікрокрапельний полив

Мікрокрапельний полив

Сучасні технології зрошення дозволяють забезпечувати повноцінне постачання рослин і агрокультур вологою і корисними мікроелементами, при цьому економити водні ресурси. Мікрокрапельний полив передбачає подачу поживних речовин безпосередньо до коренів. Вода і добрива рівномірно надходять в грунт біля рослини по краплях. Інтервал подачі рідини визначається рівнем вологості повітря, грунту. Наявність вимірювальних датчиків і реле управління дозволяє автоматизувати полив. Важливо правильно налаштувати роботу обладнання для мікрокраплиного зрошення. Це надає можливість зменшити витрату води.

Система крапельного поливу рекомендована для зрошення рослин, які ростуть на відкритому і закритому типі грунту. Такі комплекси обладнання відмінно підходять для вирощування овочевих культур, які споживають велику кількість вологи. Вони також здатні підвищити врожайність ягідних кущів, коренева система яких не призначена для видобутку води з глибинних шарів грунту. Правильно розроблені модулі крапельного поливу відмінно підходять для зволоження грунту в квіткових горщиках, розташованих на балконі або лоджії.

Технологія крапельного зрошення чудово підходить для облаштування в теплицях. Як правило, невеликі відстані між грядками ускладнюють повноцінний полив звичайними способами. А патрубки, що йдуть до кожного зеленого насадження, гарантують хороший ріст рослин без участі садівників.

Склад обладнання мікрокраплинної поливу

Система зрошення по краплях представляє цілий комплекс деталей і устаткування:

  1. Водозабірний вузол. Він забезпечує подачу води на дачну територію.
  2. Автоматичний модуль. Основне завдання цього елемента полягає в регулюванні обсягу рідини, що використовується для поливу, і частоту зволоження коренів рослин.
  3. Система водоочищення. Вона складається з фільтра, що видаляє різні забруднення з води.
  4. Трубопровід основного призначення, і відгалуження від нього. Магістральні та допоміжні лінії монтують з полімерних патрубків і шлангів.
  5. Блок фертигації. Модуль використовується при автоматизації процесу внесення добрив, розчинів від комах шкідників і т.д.
  6. Крапельниці, регульовані клапани, з'єднувальні деталі трубопроводів (фітинги).

Зібрати набір для мікрокраплинного поливу самостійно можна з окремих комплектуючих. Однак, потрібно розрахувати технічні параметри: довжина патрубків, потужності обладнання.

Чудовою альтернативою саморобним конструкцій є готові системи мікрокраплинної поливу. Завдяки встановленню таких модулів на дачній ділянці, на території лоджії, тераси або зимового саду, користувачі зменшують споживання води на зрошення до 30% на відміну від стандартних методів поливу.

Ayvaz


   

 

Переваги компанії Айваз

Гарантія на продукцію

Гарантія
на продукцію

Якість продукції

Якість
продукції

70 років досвід виробництва

70 років
досвід виробництва

20 років на ринку України

20 років
на ринку України