+380 (44) 390 57 57   +380 (93) 749 70 06Замовити дзвінок
  1. Ayvaz
  2. Статті
  3. Трубопровідна арматура Айваз Україна

Трубопровідна арматура Айваз Україна

Трубопровідна арматура Айваз Україна

Трубопровідна арматура незамінна в сучасних системах для транспортування і зберігання рідких і газоподібних субстанцій. В даний час на ринку є великий асортимент подібного товару, який має різне призначення, тип кріплення і принцип дії.

Основними завданнями таких пристроїв є:

Комплектуючі для трубопроводів являють собою велику категорію товару, що включає в себе різноманітні види.

Види трубопровідної арматури

Регулюючі пристрої призначені для зміни характеристик речовин, що транспортуються. Їх основними завданнями відрегульований тиску і повне перекриття. Таке обладнання є важливою частиною будь-яких трубопроводів. Також широко затребувані запірні елементи, які здатні в найкоротші терміни герметично перекрити подачу. Дренажна запірна арматура використовується для швидкого зливу робочої середовища з різних ємностей і ділянок трубопровідних систем.

Змішувально-розподільні пристрої використовуються для змішування декількох середовищ і їх розподілу по потрібним трубах.

Захисна арматура призначена для забезпечення стійкості до змін стану до критичних позначок. Зазвичай її застосовують для захисту від зміни спрямованості потоку і перевищення його тиску. Такі вироби допомагають уникнути виникнення аварій та пошкодження обладнання.

Фазоразделітельние вироби корисні для поділу субстанцій в залежності від їх стану. Наприклад, вони можуть забирати конденсат або відокремлювати воду від пара. Вони незамінні для будівництва теплотрас і підприємств, що працюють з подібними установками.

При виборі виробів слід звертати увагу на різні параметри, такі як:

Найчастіше така продукція виготовляється з міцних матеріалів, здатних витримати підвищені навантаження. Залежно від умов експлуатації та властивостей речовин, що транспортуються, необхідно підбирати відповідний метал. Для роботи з агресивними речовинами потрібно використовувати продукцію з стійких до корозії металів.

Сучасне обладнання оснащується різними типами кріплення і діаметрами. Тому завжди можна підібрати виріб для будь-яких потреб. Залежно від положення патрубків, деталі діляться на прохідні і кутові, яка застосовується для зміни напрямку руху середовища. Для будівництва складних систем використовуються системи зі зміщеними патрубками.

Виробляються такі елементи трубопроводу в суворій відповідності до встановлених стандартів. Це дозволяє спростити розрахунки при проектуванні та забезпечити гідну якість продукції. Основними методами виробництва є лиття, зварювання і штампування. Залежно від сфери застосування також може виконуватися додаткова антикорозійна обробка поверхні.

Купити запірно-регулюючу арматуру високої якості

У каталогах нашого сайту представлений широкий вибір товару для забезпечення працездатності трубопроводів, виготовленого із застосуванням сучасних технологій з використанням якісних матеріалів. Завдяки прямим поставкам вартість всієї продукції доступна для всіх категорій клієнтів. За час своєї діяльності ми завоювали високу довіру серед приватних клієнтів і найбільших будівельних і промислових підприємств.


   

Популярні товари

Переваги компанії Айваз

Гарантія
на продукцію

Якість
продукції

70 років
досвід виробництва

20 років
на ринку України