+380 (44) 390 57 57   +380 (93) 749 70 06Замовити дзвінок
  1. Ayvaz
  2. Статті
  3. Вбудований змішувач

Вбудований змішувач

Вбудований змішувач

В даний час безліч каналізаційних і водопровідних труб монтується в стіну. При такій системі доречна установка вбудованих настінних змішувачів. Це допомагає надати ванній кімнаті естетичний вигляд.

При установці звичайного змішувача муфти, що з'єднують труби, ховають під накладки. Внутрішні і зовнішні пристрою становлять єдине ціле і приєднуються до шлангу.

Вбудовані змішувачі мають два компонента. У поглибленні стіни розташовується внутрішній елемент, до якого підключаються водопровідні труби. Внутрішній компонент зроблений з латуні, має міцність, оберігає стіни від вологи, знижує рівень шуму. Настінний елемент хромований. Він знаходиться зовні і встановлюється після оздоблювальних робіт. Елементи набувають окремо.

Вбудовані змішувачі можуть бути різної комплектації, залежно від передбачуваного місця установки (на раковині, в душовій кабіні, на ванні).

Вбудовані змішувачі бувають одно важелі і двовентильні. Перші оснащені важелем для регулювання тиску і температури води. Другі мають два регулятора напору. Сучасні моделі оснащені системою безпеки: ручкою, яка блокує температуру і струмінь до певного рівня. За допомогою екокнопки можна змінити фіксацію. Блокування встановлюють на заводі або самостійно, якщо це передбачено виробником. Найчастіше задають температуру 38 ° і 60% потужності. Такий варіант збереже матеріальні кошти і охоронить від опіків.

Монтаж труб

Для змішувачів вбудованого типу окремо купують крани, довжина яких буде залежати від ширини краю ванною. Розрізняють крани круглого і квадратного перетину, обидва типи мають насадку на кінці. У цій насадці струмінь змішується з повітрям і стає посиленою. При правильно підібраному крані вода не потраплятиме на стіни.

Перед монтажем вбудованого змішувача необхідно провести труби з гарячою (зліва) і холодної (праворуч) водою, зробити поглиблення в стіні. Для прокладки труб в стіні роблять виїмки. Розмір ніші визначається параметрами внутрішнього компонента змішувача. Якщо він буде перебувати в інсталяційною панелі, то можна обійтися без заглиблень в стіні. Після того як встановлять прихований механізм, приступають до оздоблювальних робіт. Для кріплення зовнішнього елемента в стіні залишають отвори для підключення до внутрішніх.

При придбанні вбудованого змішувача рекомендується дізнатися, що входить в комплект з ним, яка довжина з'єднують каналів і підводів. Такий вид змішувачів поряд зі своїми естетичними перевагами, має і недоліки - це в першу чергу складність проведення ремонтних робіт. Адже для того, щоб дістатися по поломки (наприклад, протікання труби), необхідно демонтувати покриття стіни, що спричиняє великі фінансові витрати в порівнянні з простою заміною шланга для змішувача.

Так що при виборі варто зважити всі "за" і "проти".


   

Популярні товари

Переваги компанії Айваз

Гарантія
на продукцію

Якість
продукції

70 років
досвід виробництва

20 років
на ринку України