+380 (44) 390 57 57   +380 (93) 749 70 06Замовити дзвінок
  1. Ayvaz
  2. Статті
  3. Термоізоляційні чохли для трубопровідної арматури

Термоізоляційні чохли для трубопровідної арматури

Термоізоляційні чохли для трубопровідної арматури

Використовуйте чохли, які економлять енергію і адміністративні витрати.

Чому їх варто використовувати?

Яку оцінку ви б поставили в своєму бізнесі з точки зору енергоефективності? Якою б не була ваша відповідь, ви все одно можете підвищити рівень свого бізнесу за допомогою клапанів Ayvaz і паровідділювачів.

Оскільки конкуренція посилюється, важливість «енергозбереження» зростає з кожним днем. Хіба ви не хочете підтримувати постійні заощадження і отримувати прибуток за допомогою розумних інвестицій, які скоро окупляться?

Яка вартість втрат?

У випадку, якщо неізольований кульовий клапан (4 ", DN 100) використовується в рідинній системі при 160 ° C; це призводить до втрати 1,199 Вт енергії за годину, що дорівнює споживанню 629 м3 природного газу і втрати 245 євро в рік.

Щорічна вартість втрат енергії глобального клапану

втрати енергії

Розрахунки засновані на стандарті ASTM C 1129-12. Допущення: швидкість вітру (2 м / с), температура навколишнього середовища (25 ° C), випромінювальна здатність (0,95).

Час річної експлуатації передбачається 5000 годин, а ціна на природний газ складає 0,4 євро. Розрахунки виконані для кульового клапана з фланцями.

Кожен клапан або конденсатовідвідник, який не має ізоляції у вашій системі, викликає стільки ж втрат тепла, скільки і його поверхня. Але що це насправді означає? Давайте пояснимо це на прикладі.

Кращий спосіб виявити теплові втрати в вашому бізнесі - це використовувати тепловізор. Ми знаємо про чудових експлуатаційних характеристиках клапанів і пароотделітеля Ayvaz і хотіли б поділитися ними з вами.

Читати більше


   

Популярні товари

Переваги компанії Айваз

Гарантія
на продукцію

Якість
продукції

70 років
досвід виробництва

20 років
на ринку України