+380 (44) 390 57 57Замовити дзвінок
  1. Ayvaz
  2. Статті
  3. Виготовлення металопрокату в давнину

Виготовлення металопрокату в давнину

Виготовлення металопрокату в давнину

З металопрокатом не завжди працювали методом холодного і гарячого прокату. За старих часів використовувалися інші методи для його виготовлення.

Методи виготовлення металопрокату в старовину:

  1. Кування. За допомогою тиску на метал здійснювалося вплив аналогічний удару.
  2. Паровий молот. Забезпечує потрібну форму виробу, коли метал розігрівається.
  3. Нагрівання алюмінієм. Метод працює при хімічній сполуці твердих тіл.
  4. Повітродувки.
  5. Прокатний стан.

Ще не так давно, все що виготовляли з металопрокату, це решітки та огорожі. Раніше метал обробляли методами різання напилками, на точильних колах. Це дозволяло виготовляти базові конструкції з металу, але для чогось більшого ресурсів не вистачало.

До 20 століття робота з металом обмежувалася плавкою чавуну і міді. І тільки в 20 столітті вдалося частково застосувати машинну працю для виготовлення металоконструкцій і виготовляти більш складні речі.

Виробництво металу зараз

Пластична обробка металів вимагає використання спеціальних пристосувань - прокатних станів. Вони дозволяють вальцювати і формувати різні форми з алюмінієвих або сталевих листів. Завдяки роботі цих пристроїв можна вальцювати циліндричні деталі водопровідної арматури і конуси з кольорових металів, а також нержавіючої та звичайної сталі.

Технологія ЧПУ, тобто числове програмне керування верстатами

Алюміній - гнучкий і в той же час широко використовуваний матеріал, якому надавати різні форми, широко використовувані в промисловості і будівництві. Сучасні методи обробки алюмінію вимагають особливої ​​обережності і точності, тому в наші дні все частіше використовуються комп'ютерні технології з ЧПУ. З цією метою використовується спеціально розроблена програма для числового керування такими машинами, як фрезерні верстати або токарні верстати, а роль оператора даного верстата полягає в умілому проектуванні всього процесу. Завдяки відповідному програмному забезпеченню ви можете повністю автоматизувати і оптимізувати роботу, гарантуючи ідеально виконані елементи.

Намотування і прокат алюмінію

Щоб алюміній вийшов правильної форми, його необхідно піддати спеціальній пластичній обробці. Зазвичай в процесі прокатки використовується один з двох доступних методів - холодний або гарячий прокат. Залежно від типу і товщини листів підбираються відповідні параметри, завдяки яким можна спростити і скоротити час обробки, і в той же час забезпечити правильну точну форму. Сучасні професійні верстати дозволять прокатати як тонкі, так і товсті листи, а досвідчений фахівець підбере параметри і налаштує верстат таким чином, щоб оптимально використовувати матеріал і уникнути можливих зіткнень. Цей метод обробки заощадить час і сировину, необхідну для виготовлення виробів певної форми.

Прокат сталевих конусів

Листозгинальний прес найчастіше використовується для формування металевих конусів. Точні форми з відповідно великими кутами нахилу і чіткими відмінностями в діаметрах можна отримати за допомогою процесу гнучкої пробки. Конусний прокат - це дуже точний метод обробки металу, який використовується для створення багатьох деталей різних механізмів і машин, а також інструментів і елементів конструкцій.

Лазерне різання листового металу в технології ЧПУ

Передова технологія ЧПУ також використовується при різанні листового металу. В даний час відбувається відхід від механічного різання, який не забезпечує точності, яка може бути досягнута за допомогою сучасних лазерів. Точний лазер, призначений для різання листового металу, дозволяє в короткі терміни отримати бажані розміри, що дозволяє збільшити виробництво. Додатковою перевагою цього методу є ідеальна обробка кромок. Завдяки цьому відпадає необхідність у додатковій обробці країв оброблюваного листа, що дозволяє швидше отримати готовий продукт.

Ayvaz


   

 

Переваги компанії Айваз

Гарантія на продукцію

Гарантія
на продукцію

Якість продукції

Якість
продукції

70 років досвід виробництва

70 років
досвід виробництва

20 років на ринку України

20 років
на ринку України