+380 (44) 390 57 57   +380 (93) 749 70 06Замовити дзвінок
  1. Ayvaz
  2. Статті
  3. Як ефективно захистити вашу установку від замерзання

Як ефективно захистити вашу установку від замерзання

Як ефективно захистити вашу установку від замерзання

Сьогодні говорять, що це не та зима, яка була раніше. Снігопадів вже не так багато, як було багато років тому. Очікується, що знову до нас повернеться сильний снігопад, але навіть якщо припустити, що білі зими пішли в минуле, ми не повинні забувати, що негативні температури і вологість як і раніше є серйозною проблемою.

На додаток до дуже помітного збитку, який цей дует завдає на дорогах, або обмерзання, з яким ми боремося щороку, вологи і холоду також атакують наші будинки. Будинки захищені від замерзання відповідною теплоізоляцією і герметизовані, щоб волога не потрапляла всередину, під дахове покриття і в конструкцію стін. Центральне опалення не тільки забезпечує комфорт мешканцям, а й захищає будівлю від замерзання. Однак несподівано виявляється, що захист споруд не приділяється належної уваги, які також вимагають належної підготовки до зимового сезону.

Основа - утеплити водопровідні труби, як в системі опалення, так і в господарській воді. Більшість інвесторів звертають увагу на ізоляцію труб гарячого водопостачання. Завдяки вільному обміну теплової енергії між прохолодним будівлею і обігрівається трубою система опалення замість кімнат буде спочатку обігрівати підвал, котельні або стіни. Таким чином, ефективність опалення буде занижена, що позначиться на рахунках і комфорті жителів.

Рідше замислюєшся про те, що холодну воду теж потрібно утеплювати - навіщо? Щоб уберегти установку від промерзання. При зниженні температури нижче нуля градусів труби, особливо коліна і сполучні муфти, піддаються тріщинах і втрати герметичності. Викликана таким чином витік води може з'явитися в важкодоступному місці і довгий час залишатися непоміченою, викликаючи серйозні збитки і шкоду.

Тому адекватна ізоляція трубопровідної арматури, так звана причиною є запізнювання труб, будь то гаряча або холодна вода, але це все? Ні, на жаль, сама ізоляція не забезпечує стовідсоткового захисту, і часто цього буває недостатньо, щоб уникнути замерзання труб. Особливо там, де установка піддається особливому охолодження, наприклад, в неопалюваному гаражі, котельні, в стінах і зовнішніх проходах, рекомендується використовувати систему захисту від обмерзання.

Такі системи добре підходять для захисту водопровідних труб, зовнішніх спринклерних систем і гідрантів, вони захищають крани, клапани і т. Д. Вони використовуються для постійних установок, які захищають одне місце протягом багатьох років, або в якості тимчасового інструменту, наприклад, для розморожування грунту на будівельному майданчику. Нагрівальні кабелі використовуються як в будинках, так і в промисловості. Паливні і масляні магістралі, крім захисту від замерзання, вимагають підтримки досить високої температури для запобігання концентрації речовин.

Ayvaz


   

Каталог продукції
КомпенсаториКомпенсатори
Запірно-регулююча арматура із нержавіючої сталіЗапірно-регулююча арматура із нержавіючої сталі
Затвор поворотний типу БатерфляйЗатвор поворотний типу Батерфляй
Фланцева запірно-регулююча арматураФланцева запірно-регулююча арматура
Муфтова запірно-регулююча арматураМуфтова запірно-регулююча арматура
Запірна арматура DUYARЗапірна арматура DUYAR
Компенсатори гумові Компенсатори гумові
Конденсатовідвідники поплавковіКонденсатовідвідники поплавкові
Прилади контролю рівняПрилади контролю рівня
РівнеміриРівнеміри
Промислові металеві шлангиПромислові металеві шланги
Побутові металеві шлангиПобутові металеві шланги
Популярні товари

 

Переваги компанії Айваз

Гарантія на продукцію

Гарантія
на продукцію

Якість продукції

Якість
продукції

70 років досвід виробництва

70 років
досвід виробництва

20 років на ринку України

20 років
на ринку України