+380 (44) 390 57 57   +380 (93) 749 70 06Замовити дзвінок
  1. Ayvaz
  2. Статті
  3. Особливості та переваги ємнісних рівнемірів

Особливості та переваги ємнісних рівнемірів

Особливості та переваги ємнісних рівнемірів

Ємнісні рівнеміри працюють за принципом визначення електричної ємності спеціальних стрижнів або пластин, які виконують функції конденсатора. Відповідні вимірювання перетворюються в показники рівня рідини, що знаходиться в резервуарі. Таким чином, здійснюється контроль обсягу робочого середовища в залежності від потреб виробництва.

Принцип дії обладнання

Конструкція вимірювального пристрою включає в себе такі компоненти:

Ємність конденсатора визначається в момент зіткнення приладу з рідиною. Отримана інформація передається на контролюючий обладнання в якості специфічного сигналу. Принцип функціонування вимірювальних пристроїв заснований на різниці електричних властивостей рідини і газоподібного простору, розташованого над нею.

Чутливі компоненти занурюються безпосередньо у рідку середу. Вони вимірюють ємність речовини. Обкладки, які залишаються над рівнем води, фіксують значення щільності повітря. Ці відомості дозволяють точно визначати висоту рідинного стовпа.

Експлуатація ємнісних рівнемірів

Розглянуті вимірювальні прилади забезпечують безперервний контроль рівня робочої середовища всередині резервуара. При цьому вони можуть використовуватися в самих різних галузях народного господарства:

Крім того, ємнісні рівнеміри встановлюються в паливних баках транспортних засобів.

Вимірювання рівня

Описувані пристосування можуть застосовуватися для вимірювання кількості рідини в цистернах, сховищах, промислових резервуарах, трубопроводах. Вони точно визначають поточний рівень робочого середовища або оцінюють безперервна зміна відповідних показників.

Деякі модифікації рівнемірів використовуються для вимірів рівня рідини в глибоких свердловинах або забезпечують безконтактний контроль кількості води. При необхідності влаштування передають дані на зовнішні прилади або відстежують стабільність рівня рідкого середовища.

Переваги обладнання

Ємнісні датчики володіють такими позитивними характеристиками і можливостями:

У конструкції устаткування відсутні рухливі компоненти, що гарантує надійність і безпеку їх використання.

Варто відзначити, що поправка чутливості вимірювального приладу проводиться з урахуванням фізичних параметрів робочого середовища. Налаштування здійснюється під кожен конкретний матеріал. Якщо необхідно працювати з в'язкими, вибухонебезпечними та кристалізується речовинами, ємнісні рівнеміри не можуть бути використані. При налипання матеріалу на датчик показники чутливості знижуються.


   

Популярні товари

Переваги компанії Айваз

Гарантія
на продукцію

Якість
продукції

70 років
досвід виробництва

20 років
на ринку України