+380 (44) 390 57 57   +380 (93) 749 70 06Замовити дзвінок
  1. Ayvaz
  2. Статті
  3. Технологія повірки вимірювального обладнання (рівнемірів)

Технологія повірки вимірювального обладнання (рівнемірів)

Технологія повірки вимірювального обладнання (рівнемірів)

Повірка рівнемірів - це послідовність специфічних заходів, які проводяться для підтвердження відповідності приладів заявленим вимогам. При проведенні профільних процедур фахівці використовують стенди, психрометри, рулетки і калібратори, а також інші технічні пристосування. Вибір еталонного обладнання визначається типом вимірювального пристрою.

Технічні засоби для повірки

Повірка рівнемірів здійснюється за допомогою наступних приладів і пристроїв:

Переносні і стаціонарні перевірочні установки. Агрегати призначені для зміни або імітації зміни рівня робочого середовища і застосовуються для повірки вимірювальних приладів в стандартних умовах.
Переносні установки для повірки обладнання на місці його безпосередньої експлуатації з використанням стаціонарних або транспортуються заходів місткості.
Спеціальні вимірювальні стрічки. Ці пристосування застосовуються для повірки вимірювальних пристроїв без демонтажу.

Якщо перевірка рівнемірів здійснюється на місці експлуатації вимірювального обладнання, використовуються такі технічні засоби:

Навіщо проводиться перевірка

Повірка рівнемірів дозволяє досить точно і ефективно встановити показники основних похибок, допустимих існуючими стандартами. В ході відповідних заходів беруться до уваги такі параметри і значення:

Всі одержані результати обов'язково відображаються в протоколі перевірки, який оформляється за встановленою формою.

Технологія повірки рівнемірів

стенд повірки рівнемірів

Незалежно від типу рівнеміра і технічних можливостей вимірювальних пристроїв їх повірка здійснюється за стандартною схемою. При цьому проводяться такі дії:

Крім того, перевірочні заходи дозволяють встановлювати граничні значення обчислюваних або вимірюваних характеристик (обсяг робочого середовища, рівень наповнення резервуара рідиною або сипучим матеріалом, температура речовини, інше). При досягненні відповідних параметрів будуть передаватися керуючі команди безпосередньо на виконавчі механізми.

Також в ході перевірки здійснюється настройка напрямки спрацьовування вимірювального приладу. Уровнемер буде реагувати на зниження або перевищення встановленого обсягу вимірюваного речовини.


   

Популярні товари

Переваги компанії Айваз

Гарантія
на продукцію

Якість
продукції

70 років
досвід виробництва

20 років
на ринку України