+380 (44) 390 57 57   +380 (93) 749 70 06Замовити дзвінок
  1. Ayvaz
  2. Статті
  3. Виготовлення шлангів високого тиску

Виготовлення шлангів високого тиску

Виготовлення шлангів високого тиску

Пристрій рукавів високого тиску (РВД) розраховане на транспортування технічних рідин нагрітих до 100° C при температурі навколишнього середовища від -40° C до +120° C. РВД використовують для з'єднання ліній подачі робочої рідини з гідравлічними механізмами і трубопроводами, що працюють під високим тиском на вантажопідіймальному, буровому і промисловому обладнанні.

Внутрішній контактує шар виготовлений з синтетичної гуми або маслостойкостью термопластика. Зовнішня оплетка (навівка) рукавів виконана з міцних сталевих або полімерних ниток. Приєднання до обладнання та механізмів здійснюється за допомогою спеціальних різьбових фітингів, запресованих по обох краях трубки.

Для різання рукавів і запресовування металевих концевиков слід використовувати спеціальне обладнання, яке здатне забезпечити необхідні технічні умови. Якість готових виробів в значній мірі залежить виробника вихідних комплектуючих.

Перед установкою шланга на обладнання або механізм повинні бути проведені гідравлічні випробування тиском на 25% більше, ніж робоче.

Діючі стандарти та маркування

Вимоги до виготовлення і позначення РВД регламентується:

Згідно з цими документами повна маркування шланга повинна містити технічні дані про характеристики вироби в наступному порядку:

Розшифровка РВД допускає не вказувати кути вигину і розвороту фітингів при їх величиною рівною 0°.

Умовний діаметр проходу

Під DY рукава мається на увазі найменший внутрішній діаметр будь-якого елементу конструкції. Зазвичай це відноситься до розмірів приєднаних фітингів, оскільки вони завжди менше внутрішнього діаметра гнучкої трубки.

Тип приєднувальних фітингів РВД

Серед найбільш поширених фітингів можна вказати кільцеві, Штуцерна, вставні. Більшість цих елементів передбачають можливий варіант виготовлення з вигином під 30°, 45°, 90° і 180°.

Кут розвороту фітингів по відношенню один до одного

Розворот при розшифровці позначення визначається в кутових градусах і може становити величину від 30° до 330° з порядковим кроком в 30° або 45°.

Визначення довжини РВД

Вимірювання довжини шланга високого тиску залежить від конструкції і типу штуцера, оскільки загальний розмір враховує видиму частину фітинга. Подаючи заявку на виготовлення РВД в нашій компанії бажано вказати його марку за вказаною стандартною схемою.


   

Популярні товари

Переваги компанії Айваз

Гарантія
на продукцію

Якість
продукції

70 років
досвід виробництва

20 років
на ринку України