+380 (44) 390 57 57Замовити дзвінок
  1. Ayvaz
  2. Статті
  3. Рівнеміри

Рівнеміри

Рівнеміри

Вимірювач рівня є незамінним приладом для різних резервуарів. Він дозволяє безперервно вимірювати рівень рідини в ємностях, що дозволяє автоматизувати технологічний процес і ефективно контролювати його. Крім установки в резервуарах для зберігання рідин, рівнеміри широко затребувані в різному устаткуванні і техніки для контролю рівня палива, масла та інших рідин в баках.

Різновиди рівнемірів

Використання подібного обладнання дозволяє знизити вплив людського фактора на робочий процес. В даний час у продажу є великий вибір інструментів для вимірювання рівня, які здатні задовольнити будь-які потреби. Крім рівнемірів для рідини, існують пристрої для вимірювання позиції газу і сипучих продуктів. У продажу є прилади виконують виміри контактними і безконтактними методами.

Найпростіші системи працюють на основі контактного визначення рівнів механічним способом. Найбільш поширеними з них є поплавкові і буйкові конструкції, які обчислюють рівень в залежності від положення поплавця. Вони коштують недорого і найчастіше застосовуються для побутових потреб. Сучасні моделі забезпечують високу точність вимірювань, навіть при утворенні піни та інших факторів.

Найбільш сучасними і точними приладами є безконтактні. Найчастіше вони працюють за рахунок таких видів випромінювання:

  • ультразвукового;
  • електромагнітного;
  • радіаційного.

Вони розроблені на підставі інноваційних технологій і забезпечують виробничий цикл вичерпною інформацією про обсяг робочого середовища, її рівні та витраті за певний період. Вони здатні інтегруватися в системи моніторингу підприємства і повністю автоматизувати виробничий процес.

Ультразвукове обладнання є найбільш поширеними в сучасному народному господарстві. Принцип їх роботи полягають в випромінюванні коротких ультразвукових хвиль в напрямку вимірюваного складу, які потім відображаються і уловлюються сенсором.

Електромагнітні або радарні рівнеміри ґрунтуються на відображенні високочастотних електромагнітних хвиль від поверхні вимірюваного речовини. Під час замірів частота сигналу зростає і на підставі різниці частоти переданого і прийнятого сигналу робляться подальші обчислення.

Радіоізотопні рівнеміри мають велику перевагу перед іншими пристроями, так як вони не чутливі до параметрів вимірюваного середовища. Принцип їх дії грунтується на просвічуванні робочого середовища спрямованим потоком гамма-квантів. Такі апарати забезпечують високу точність контролю. Однак при їх використанні необхідно дотримуватися запобіжних радіаційної безпеки, і забезпечити збереження джерела випромінювання.

При виборі рівнеміра необхідно відштовхуватися від виду досліджуваної середовища, його обсягу, необхідної точності вимірювання. Незважаючи на величезну різноманітність моделей на сьогоднішній день не існує універсального приладу. При необхідності фахівці компанії допоможуть підібрати пристрій і проконсультують з будь-яких питань.

Купити рівнемір від перевірених виробників

У каталогах нашого сайту представлений широкий вибір приладів контролю рівня, що дозволяє підібрати необхідний пристрій для будь-яких потреб. Ми пропонуємо вам купити якісні прилади за вигідною ціною. Всі товари поставляються від перевірених виробників і мають довгострокову гарантію, що підтверджує високу якість продукції.

Ayvaz


   

 

Переваги компанії Айваз

Гарантія на продукцію

Гарантія
на продукцію

Якість продукції

Якість
продукції

70 років досвід виробництва

70 років
досвід виробництва

20 років на ринку України

20 років
на ринку України