+380 (44) 390 57 57Замовити дзвінок
  1. Ayvaz
  2. Статті
  3. Міні-мийка високого тиску

Міні-мийка високого тиску

Міні-мийка високого тиску

Автоматична станція для миття різних матеріалів крім стандартних розмірів також випускається в компактному форматі. Цей інструмент став широко затребуваний автовласниками для самостійного очищення транспорту від пилу і забруднень. Також міні-мийка високого тиску дозволяє з легкістю привести в порядок фасади, скло будинків, навести лоск садових меблів, дворових будівель (альтанок, дитячих і спортивних майданчиків).

Сучасні технології дозволяють випускати потужну техніку для підтримання чистоти різних поверхонь в невеликому корпусі. Такі інструменти генерують потік води, а також мильної піни, що дозволяє швидко очищати від забруднень ділянки з малою і середньою площею. Як і звичайні конфігурації міні-мийки високого тиску забезпечені резервуаром для води, суміщеної з миючими засобами. Додатково вони укомплектовані спеціальними форсунками, що забезпечують спрямований, вихровий і інші варіанти подачі рідини. У каталогах магазинів представлені апарати різних видів, кожен з яких призначений для своєї сфери використання.

Переваги міні-мийок високого тиску

  1. Легка вага обладнання для мийки за технологією високого тиску. Полегшена вага інструменту обумовлена меншими габаритами. Мийки цієї категорії в середньому на 20-50% легше стандартних конфігурацій.
  2. Зручність експлуатації на невеликих ділянках клінінгових робіт. Це особливо актуально при очищенні від забруднень різноманітних дачних будівель, або з миття машини в малогабаритному гаражному боксі.
  3. Легкість транспортування обладнання. Компактні габарити міні-мийки високого тиску відмінно підходять для перевезення в звичайній легковій машині. Наявність ергономічної ручки і коліщаток спрощує переміщення по різним покриттям підлоги і дорогах.

Різновиди обладнання

Міні-мийки високого тиску в залежності від продуктивності бувають наступних видів:

  1. Побутові з малою потужністю компресора - рекомендовані для простих робіт. Ці варіації відмінно справляються з промиванням від пилу і бруду різних кузовних і декоративних деталів автомобіля, техніки, мотобайків і велосипедів. Їх ємності вистачає на півгодинну обробку мильним складом і чистою водою.
  2. Напівпрофесійні відрізняються більшою продуктивністю. Вони призначені для швидкого очищення будь-яких забруднень на автомобілі, архітектурних рельєфів огороджень фасадів таунхауса, інші об'єкти на ділянці. Такі компактні мийки підходять для інтенсивних робіт з очищення поверхонь, тривалість яких практично не обмежена.
  3. Професійні відносяться до категорії найбільш потужних компактних агрегатів для мийки під високим тиском. Вони широко затребувані для підтримки чистоти на території складських і виробничих приміщень, а також для наведення глянцевого лиску на кілька автомобілів.

Вибирати міні-мийку високого тиску бажано з урахуванням потреб в експлуатації такого інструменту. Для виконання періодичних клінінгових робіт відмінно підходять побутові варіанти. Якщо потрібно постійно очищати поверхні від забруднень, то кращим видом для цього є професійні міні-мийки.

Ayvaz


   

 

Переваги компанії Айваз

Гарантія на продукцію

Гарантія
на продукцію

Якість продукції

Якість
продукції

70 років досвід виробництва

70 років
досвід виробництва

20 років на ринку України

20 років
на ринку України