+380 (44) 390 57 57Замовити дзвінок
  1. Ayvaz
  2. Статті
  3. Проточний водонагрівач

Проточний водонагрівач

Проточний водонагрівач

Існують 2 підвиди водогрійного обладнання проточної конфігурації: газові або електричні. Це визначає джерело тепла, також вони різняться продуктивністю, способом монтажу, управлінням і рядом інших характеристик. Однак в них передбачений загальний метод нагріву води. Холодний потік рідини проходить через спеціальний корпус, оснащений нагрівальним елементом. В електричних версіях це ТЕН, який миттєво розжарюється до підвищеної температурної позначки, передає тепло воді. Завдяки цьому принципу роботи пристрою, споживачі дуже швидко отримують гарячу воду без коливань рівня температури в крані.

Особливості експлуатації

Для включення проточного водонагрівача, слід просто відкрити кран, і в конструкції вмикається реле. Даний компонент визначає тиск в трубопроводі обладнання. При наявності компресії, вода дуже швидко нагрівається до заданої температури за допомогою Тена.

Швидкість нагріву визначається потужністю і тепловою продуктивністю проточного пристрою. Важливо також враховувати сезонність і температуру води, що надходить з точки водозабору. У зимовий час для забезпечення потрібного нагріву рідини потрібно велика потужність, так як влітку базова температура холодної води тепліше.

Корпус водонагрівача цього типу забезпечений терморегулятором. Ця деталь запобігає перегріванню та закипання води. Після досягнення максимальної позначки, спрацьовує регулятор і тимчасово відключається нагрів. Також сучасні проточні водонагрівачі оснащені стабілізатором. Цей елемент забезпечує вимикання підігріву, при недостатньому тиску води, що запобігає виходу приладу з ладу в разі відключення водопостачання в приватному або багатоквартирному будинку.

Проточний водонагрівач рекомендується встановлювати індивідуально для кожного модуля водозабору. Це оптимізує часові та фінансові витрати на підігрів холодної води до комфортної температури.

Переваги проточних водонагрівачів

  1. Компактні габарити і легка вага. Це дозволяє забезпечити гарячою водою невеликий санвузол.
  2. Швидкість нагріву робить запас гарячої води практично необмеженим, на відміну від накопичувальних бойлерів.
  3. Легкість експлуатації. Більшість моделей водонагрівальних установок проточного типу випускаються у вигляді кранів, або модулів установки «на кран».

Вибираючи проточні нагрівачі, краще розглядати електричні. Так як вони набагато зручніше і безпечніше в підключенні і експлуатації, в порівнянні з газовими версіями. Для справної роботи таких приладів рекомендується використовувати якісні електромережі, які добре переносять навантаження від 3 кВт. Застосування багатотарифних лічильників забезпечує більш оптимальний рівень витрат на ГВП.

Ayvaz


   

 

Переваги компанії Айваз

Гарантія на продукцію

Гарантія
на продукцію

Якість продукції

Якість
продукції

70 років досвід виробництва

70 років
досвід виробництва

20 років на ринку України

20 років
на ринку України