+380 (44) 390 57 57   +380 (93) 749 70 06Замовити дзвінок
  1. Ayvaz
  2. Статті
  3. Повнопрохідні кульові крани

Повнопрохідні кульові крани

Повнопрохідні кульові крани

В даний час кульові крани стали найбільш затребуваним типом трубопровідної арматури. Їх встановлюють на різні трудопроводи, не залежно від їх призначення і діаметра. Завдяки простоті використання і відмінним експлуатаційним характеристикам, кульові крани незамінні як для побутових, так і для промислових систем.

Повнопрохідні кульові крани відрізняються великим діаметром пропускного отвору в кулі, в порівнянні з неполнопроходнимі пристроями. Зазвичай діаметр внутрішнього проходу дорівнює входу і виходу, що дозволяє передавати весь потік робочого середовища.

Подібні конструкції відрізняються високою пропускною здатністю і меншим гідравлічним опором. Такі крани незамінні в трубопроводах, що працюють з нестисливими середовищами. Вони дозволяють звести до мінімуму втрати напору і забезпечують максимальну продуктивність.

Переваги повнопрохідними кульових кранів

Для їх виготовлення використовують міцні матеріали, а завдяки продуманій конструкції, навантаження рівномірно розподіляється по всій поверхні кулі. Крім того, низький гідравлічний опір знижує тиск на робочі елементи крана, що значно подовжує термін експлуатації.

Основними перевагами повнопрохідними кранів є:

На підприємстві AYVAZ виготовляються крани високої якості. Куля виготовляється з нержавійки, а для зниження опору поверхні шліфується. Крім того, пристрій має вуглецево-тефлонові прокладки, посилені кільцями.

Замовити якісний повнопрохідний кран

Звернувшись в Айваз Україна, ви можете купити повнопрохідні кульові крани. Вся продукція виготовляється на сучасному обладнанні з якісних матеріалів і проходить суворий контроль якості. Ми суворо стежимо за якістю своєї продукції і даємо на кожен виріб гарантію. Промислові потужності підприємства дозволяють в найкоротші терміни виконати будь-яке замовлення, не залежно від його обсягів і складності.


   

Популярні товари

Переваги компанії Айваз

Гарантія
на продукцію

Якість
продукції

70 років
досвід виробництва

20 років
на ринку України