+380 (44) 390 57 57   +380 (93) 749 70 06Замовити дзвінок
  1. Ayvaz
  2. Статті
  3. Чистка датчика протоку води

Чистка датчика протоку води

Чистка датчика протоку води

Датчик потоку води здійснює автоматичний контроль роботи обігрівального обладнання. Найбільш часто відповідні прилади встановлюються в котлах, які функціонують на газу і виконують дві функції:

Реле потоку встановлюється на трубопроводі, що забезпечує подачу води. Коли рівень рідини досягає певного рівня, датчик подає сигнал безпосередньо на плату управління. Електронна плата відключає циркуляційний насос і включає форсунку, яка відповідає за підігрів рідини. Коли кран закривається, реле оповіщає систему про припинення подачі води.

Різновиди регуляторів протоку

Існують наступні види регуляторів:

Крім того, розглядаються датчики розрізняються за показниками робочого тиску. Регулятори низького тиску використовуються для комплектації насосів, потужність яких не перевищує чотирьох кіловат. Провідність приладів залежить від розміру камери.

Реле високого тиску встановлюються на відцентрові насоси. Вони працюють з тиском до шести Паскаль.

Також регулятори потоку розрізняються за механізмом дії:

Варто зазначити, що застосування регуляторів протоку води в побутових системах обігріву дозволяє знизити фінансові витрати на утримання будинку. Крім того, прилади підвищують комфортабельність і безпеку експлуатації житла.

Чистка реле протоку

Одна з найбільш поширених неполадок опалювального обладнання - збої в системі підігріву води. Причиною подібних несправностей найчастіше є засмічення, що провокуються застосуванням теплоносія низької якості. Якщо котел погано підігріває рідина, варто перевірити технічний стан датчика протоки. У разі наявності накипу чи інших проблем, реле потрібно прочистити.

Регулятор протоку води виглядає, як невеликий вентилятор. Циркуляція рідини по трубопроводу забезпечує його обертання. При фіксації потоку, датчик подає сигнал про необхідність включити газ. При засмітті вентилятор не рухається, тому відповідний сигнал не надходить на плату управління агрегату.

Дана проблема може бути вирішена такими методами:


   

Популярні товари

Переваги компанії Айваз

Гарантія
на продукцію

Якість
продукції

70 років
досвід виробництва

20 років
на ринку України