+380 (44) 390 57 57Замовити дзвінок

Арматура запірна трубопровідна

Категорії

Це дуже суттєвий елемент сучасних інженерно-технічних конструкцій. Якщо вона якісна, то теплоносій можна результативно регулювати і змінювати його параметри. Ось чому не варто економити: потрібно купувати товари від виробників з хорошою репутацією, що реалізують сертифіковані товари і дають гарантійні терміни на експлуатацію. Найпопулярніша продукція - це пропозиції брендів AYVAZ, DUYAR. Придбати таку високоякісну трубопровідну арматуру і з гарантійними термінами ви можете в нашій компанії.

Типи трубопровідної арматури

На основі конструкції та напрямки експлуатації запірну арматуру класифікують так:

Засувки. Вони перекривають потік робочого речовини. Вони влаштовані просто і надійно, виробляються зі сталі або чавуну. Кожен товар повинен мати мітку виробника, з визначенням відносного діаметра і робочого тиску. Випускають засувки, розраховані на низький, середній і високий тиск.

Вентилі. Вони теж перекривають потік, однак при цьому характеризуються високою якістю перепони і вдосконаленою будовою, в порівнянні з засувками. Специфіка вентилів - в тому, що їх встановлюють у напрямку потоку (з цією метою на корпус наноситься стрілка). Якщо вентиль монтований некоректно, тиск теплоносія буде припадати на сам клапан, а не під нього, і відкрити його буде або неможливо, або важко. Купівля трубопровідної арматури і вибір конкретного виробу обумовлений перетином трубопроводу, різновидом теплоносія і тиском.

Регулятори. За допомогою цих вузлів можна регулювати тиск або витрату речовини, а якщо дані параметри відхиляються від бажаних, їх можна змінювати.

Запірно-регулююча арматура. До цього різновиду відносять батерфляй, що дозволяють повністю перекривати потік і робити дроселювання. Виробляються в декількох варіаціях і використовуються для роботи з водою, парою, газом, мазутом та іншими речовинами.

Зворотні клапани. Перешкоджають зворотному напрямку руху переміщуються речовин. Краще встановлювати їх на насосах, для попередження перетиску теплоносія.

Сильфонні компенсатори. Захищають трубопровід. Їх будова дозволяє трансформувати їх протяжність, нейтралізуючи розширення температурних властивостей.

Вібровставки. Монтуються поблизу працюючого устаткування - наприклад, насосів. Їх мета - зниження механічних навантажень на трубопровідні системи від включеного устаткування.

Підключення арматури

На промислові монтаж трубопровідної системи робиться двома методами. Найпопулярніший - із застосуванням фланцевих з'єднань. Тоді потрібно приварити фланець для монтажу. Стягують арматуру за допомогою шпильок, а щоб домогтися непроникності, використовують ущільнюючі матеріали. Виходячи з типу і розмірів теплоносія, це можуть бути гума або пароніт.

Ще один метод - монтаж під зварювання. Він вимагає трохи більше часу і сил, проте дане з'єднання витримає гідроудари і інтенсивні механічні навантаження. Такий спосіб відрізняється високою надійністю, однак треба враховувати, що і можливості ремонту зажадають великих трудових витрат технічних працівників.

Популярні товари

 

Переваги компанії Айваз

Гарантія на продукцію

Гарантія
на продукцію

Якість продукції

Якість
продукції

70 років досвід виробництва

70 років
досвід виробництва

20 років на ринку України

20 років
на ринку України