+380 (44) 390 57 57Замовити дзвінок

Фотографії


Виробництво шлангів

Виробництво шлангів

Шланги від "AYVAZ" добре згинаються і володіють еластичною конструкцією; надійні в експлуатації, можливість швидкого і легкого монтажу дозволяють економити час, стійкі до тиску і температури.
Шланги "AYVAZ" усувають проблеми, які мають місце в разі жорстких з'єднань. При монтажі обладнання на малих відстанях і в обмеженому просторі використання гнучких шлангів замість таких елементів як коліна, муфти, фітинги дозволяє економити час і трудовитрати.

Виробництво компенсаторів

Виробництво компенсаторів

Компенсатор - пристрій, що дозволяє сприймати і компенсувати переміщення, температурні деформації, вібрації, зміщення. Застосування компенсаторів на різних типах пристроїв обумовлено необхідністю уникнути, стабілізувати, або звести до мінімуму виникнення небажаних факторів, що виникають в результаті впливу навколишнього або провідного середовища, а також в результаті роботи самого пристрою. Такими факторами можуть бути напруги в металі, опорах трубопроводу та ін.

Завод

Завод "AYVAZ"

Понад 60 років Бренд Ayvaz є втіленням надійності і якості в секторі інсталяції. Виробництво нашої компанії в першу чергу акцентує увагу виготовляючи продукцію високої якості. Кожен день завод Ayvaz збільшує асортимент продукції відповідно до передових нововведень в секторі установок.

 

Переваги компанії Айваз

Гарантія на продукцію

Гарантія
на продукцію

Якість продукції

Якість
продукції

70 років досвід виробництва

70 років
досвід виробництва

20 років на ринку України

20 років
на ринку України