+380 (44) 390 57 57   +380 (93) 749 70 06Замовити дзвінок

Фотографії


Виробництво шлангів

Виробництво шлангів

Шланги від "AYVAZ" добре згинаються і володіють еластичною конструкцією; надійні в експлуатації, можливість швидкого і легкого монтажу дозволяють економити час, стійкі до тиску і температури.
Шланги "AYVAZ" усувають проблеми, які мають місце в разі жорстких з'єднань. При монтажі обладнання на малих відстанях і в обмеженому просторі використання гнучких шлангів замість таких елементів як коліна, муфти, фітинги дозволяє економити час і трудовитрати.

Виробництво компенсаторів

Виробництво компенсаторів

Компенсатор - пристрій, що дозволяє сприймати і компенсувати переміщення, температурні деформації, вібрації, зміщення. Застосування компенсаторів на різних типах пристроїв обумовлено необхідністю уникнути, стабілізувати, або звести до мінімуму виникнення небажаних факторів, що виникають в результаті впливу навколишнього або провідного середовища, а також в результаті роботи самого пристрою. Такими факторами можуть бути напруги в металі, опорах трубопроводу та ін.

Завод

Завод "AYVAZ"

Понад 60 років Бренд Ayvaz є втіленням надійності і якості в секторі інсталяції. Виробництво нашої компанії в першу чергу акцентує увагу виготовляючи продукцію високої якості. Кожен день завод Ayvaz збільшує асортимент продукції відповідно до передових нововведень в секторі установок.

Популярні товари

Переваги компанії Айваз

Гарантія
на продукцію

Якість
продукції

70 років
досвід виробництва

20 років
на ринку України