+380 (44) 390 57 57Замовити дзвінок
Каталог продукції
Запірно-регулююча арматура із нержавіючої сталіЗапірно-регулююча арматура із нержавіючої сталі
Затвор поворотний типу БатерфляйЗатвор поворотний типу Батерфляй
Муфтова запірно-регулююча арматураМуфтова запірно-регулююча арматура
Запірна арматура DUYARЗапірна арматура DUYAR
Компенсатори гумові Компенсатори гумові
Конденсатовідвідники поплавковіКонденсатовідвідники поплавкові
Прилади контролю рівняПрилади контролю рівня
Промислові металеві шлангиПромислові металеві шланги
Нам довіряють
1089015_company_logo_1
Logo_Globino
arkada
cocacola
epicentr
icnya
kernell
korsmak
krem
laktakbc
logo-nemiroff
logo-sm-Dom-e1403789896966
logo1234
logo_en
logo_footer
moloch
obolon-logo
oliyar
opillya
ppb
roshen
stolgroup
techfarm
terra
xlibodar
yagot
ykrbud

 

Переваги компанії Айваз

Гарантія на продукцію

Гарантія
на продукцію

Якість продукції

Якість
продукції

70 років досвід виробництва

70 років
досвід виробництва

20 років на ринку України

20 років
на ринку України

Айваз Україна

ТОВ "АЙВАЗ Україна" являється дочірнім підприємством заводу AYVAZ A.S.(Turkey, Istanbul) на території України, який протягом 69 років успішно конкурує зі світовими гігантами в галузі індустрії та виробництва.

Компанія AYVAZ A.S. виробляє 2000 найменувань продукції, яка використовується майже на всіх промислових виробництвах. 56% від загального обігу надходить від експорту в 62 країни світу. Основну частину експорту складають продажі в Італію - 40% і Німеччину - 15%. Загальна площа заводу становить 75 тис. м2, а внутрішня площа - 32 тис. м2. На сьогоднішній день колектив підприємства налічує 600 осіб.

Завод AYVAZ постійно розвивається і застосовує новітні технологічні досягнення у своєму виробництві. У 2008 році компанія стала другою в списку ISO серед 500 найбільших промислових підприємств Туреччини, а в 2010 році зайняла третє місце та отримала заслужену нагороду від İMMİB. У 2012 році був отриманий сертифікат на BSI OHSAS 18001, а в 2012 році затверджений вступ до асоціації AEQ.

Бренди

У нас ви можете придбати продукції таких виробників

AYVAZ
Останні новини
Зворотній клапан для води: призначення, застосування, принцип роботи

Зворотній клапан для води: призначення, застосування, принцип роботи

Муфтовий зворотній клапан - пристрій, призначений для забезпечення односпрямованої циркуляції середовища і блокування її руху в зворотному напрямку

Шланги для змішувача

Шланги для змішувача

Шланги Ayvaz для змішувача мають високу гнучкість і міцність. Крім того, вони стійкі до дії агресивного середовища, що дозволяє виконувати монтаж в різних умовах

Чистка датчика протоку води

Чистка датчика протоку води

Датчик потоку води здійснює автоматичний контроль роботи обігрівального обладнання

Філігранна точність рівня робочого середовища

Філігранна точність рівня робочого середовища

Будь-яка продукція виготовляється згідно з певними встановленими стандартами. Для їх дотримання, усі технологічні процеси повинні чітко контролюватись. Відхилення від установлених вимог тягне за собою додаткові витрати для підприємства. Вони можуть проявлятись у вигляді збільшення витрат робочого середовища, зростання споживання електроенергії, збільшення часу для виготовлення одиниці продукції тощо. Ці фактори неодмінно знижуватимуть рівень конкурентоспроможності підприємства.

Популярні товари

Арматура трубопровідна: різновиди та призначення

Сьогодні повсюдно в кожному житловому або нежитловому об'єкті використовується відповідна трубопровідна арматура для водопостачання і водовідведення.
Промислову трубупровідну арматуру використовують для трубопроводів, насосів, в теплообмінниках і т.п.

Призначення

Трубопровідна арматура змінює тиск потоку рідини за рахунок змінної площі прохідного перетину. Регулювання може виконуватися за рахунок закриття, перерозподілу, змішування, ділення на фази прохідних рідин.

Типи трубопровідної арматури?

За своїм призначенням її можна розділити на регулюючу (крани, клапани) і запірну арматуру (затвори, засувки), які в свою чергу діляться на види залежно від призначення і характеристик. Наприклад, в залежності від герметичності перекриття робочого середовища, арматурі привласнюють клас герметичності (А, В, С, D). Окремим видом можна виділити запірно-регулюючу арматуру, яка може як перекривати, так і регулювати потік робочого середовища.
Компанія «Айваз Україна» в більшій мірі спеціалізується на виробництві арматури трубопровідної для промислових підприємств, зокрема це затвори, крани, вентилі і засувки.

На виробництвах до арматури пред'являються підвищені вимоги по надійності і якості, оскільки від цього безпосередньо залежить безпека і безперервність роботи підприємства.

Різноманітний асортимент трубопровідної арматури різних виробників, часто ускладнює вибір. Тому дуже важливо враховувати її якість, що визначається такими показниками як:

- придатність та безпечність застосування на промислових підприємствах, це сейсмостійкість, вибухо, електро-, пожежна безпека. Безпека роботи співробітників, достатня пропускна здатність, витримується тиск трубопровідної арматури на заданій ділянці і багато іншого.
- надійність - термін безперебійної роботи, легкість і можливість ремонту, заявлений період експлуатації.
- технологічність конструкції, яка поділяється в свою чергу на виробничу і експлуатаційну.
- економічність, що включає в себе виробничу і експлуатаційну собівартість, собівартість ремонту.
- призначення.

Залежно від застосування арматура трубопровідна розділяється на загальнопромислову і промислову спецпризначення. Залежно від галузі використання арматура ділиться на класи: запірної, регулюючої, запобіжної, розподільної і фазомасорозподілюючої.

У класах існують види, про які ми писали вище, а у кожного виду трубопровідної арматури є різновиди конструкцій.

Компанія «Айваз Україна» постійно розвивається і вдосконалює виробництво та якість трубопровідної арматури.