+380 (44) 390 57 57   +380 (93) 749 70 06Замовити дзвінок
Побутові металеві шланги в ЕпіЦентрі
Побутові металеві шланги в ЕпіЦентрі
Знижка 40% на продукцію DUYARПерейти
Знижка 40% на продукцію DUYAR
КомпенсаториПерейти
Компенсатори
РівнеміриПерейти
Рівнеміри
КонденсатовідвідникиПерейти
Конденсатовідвідники
Фланцева запірно-регулююча арматураПерейти
Фланцева запірно-регулююча арматура
Каталог продукції
КомпенсаториКомпенсатори
КонденсатовідвідникиКонденсатовідвідники
Оглядове скло і сеператори париОглядове скло і сеператори пари
Контроль рівняКонтроль рівня
Запірно-регулююча арматура із нержавіючої сталіЗапірно-регулююча арматура із нержавіючої сталі
Затвор поворотний типу БатерфляйЗатвор поворотний типу Батерфляй
Фланцева запірно-регулююча арматураФланцева запірно-регулююча арматура
Муфтова запірно-регулююча арматураМуфтова запірно-регулююча арматура
Перейти в каталог
Нам довіряють

Переваги компанії Айваз

Гарантія
на продукцію

Якість
продукції

70 років
досвід виробництва

20 років
на ринку України

Айваз Україна

ТОВ «АЙВАЗ Україна» являється дочірнім підприємством заводу AYVAZ A.S.(Turkey, Istanbul) на території України, який протягом 69 років успішно конкурує зі світовими гігантами в галузі індустрії та виробництва.

Компанія AYVAZ A.S. виробляє 2000 найменувань продукції, яка використовується майже на всіх промислових виробництвах. 56% від загального обігу надходить від експорту в 62 країни світу. Основну частину експорту складають продажі в Італію — 40% і Німеччину — 15%. Загальна площа заводу становить 75 тис. м2, а внутрішня площа — 32 тис. м2. На сьогоднішній день колектив підприємства налічує 600 осіб.

Завод AYVAZ постійно розвивається і застосовує новітні технологічні досягнення у своєму виробництві. У 2008 році компанія стала другою в списку ISO серед 500 найбільших промислових підприємств Туреччини, а в 2010 році зайняла третє місце та отримала заслужену нагороду від İMMİB. У 2012 році був отриманий сертифікат на BSI OHSAS 18001, а в 2012 році затверджений вступ до асоціації AEQ.

Детальніше

Бренди

У нас ви можете придбати продукції таких виробників

AYVAZCloriusDuyar
Останні новини
 Компанія «Айваз Україна» презентує новий сайт!

Компанія «Айваз Україна» презентує новий сайт!

Компанія «Айваз Україна» є дочірнім підприємством заводу «AYVAZ A.Ş.». найбільшого в Туреччині виробника запірної арматури (торгова марка AYVAZ) - презентує новий сайт, на якому клієнти і партнери можуть детально дізнатися про досвід компанії, її діяльності, команді і досягненнях. «Старий веб-сайт» не відображав мети компанії і не відповідав нашим бізнес-задачам по відвідуваності і інформативності.
Головною метою створення сайту було надати Партнерам Компанії і майбутнім Клієнтам максимально розгорнуту інформацію про пропоновану продукцію. Зручна навігація, стильний дизайн і повний обсяг інформації робить користування сайтом зручним. У відвідувача є можливість ознайомитися з повним каталогом продукції, включаючи технічні та експлуатаційні характеристики. На порталі також є можливість задати питання менеджеру або технічному консультанту, не покидаючи сайт - це дозволить нашим Клієнтам і Партнерам повною мірою розпоряджатися своїм часом.

Всі новини
Популярні товари